Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még vki, aki úgy érzi,...

Van még vki, aki úgy érzi, hogy teljesen elcseszte az életét és a hibák következményeinek terhei egy életen át jelentősen nehezítik / romba dönti az életét?

Figyelt kérdés
Veled mi történt és hogy éled most az életed, milyen céljaid vannak így?

2020. márc. 31. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy teljesen elcseszte. Amíg él, javíthat rajta. Mindenki követ el hibákat, ki kisebbeket, ki nagyobbakat. De minden megbocsátható, ha van némi önbecsülése az embernek. Saját magunknak is kell tudnunk megbocsátani ugyanúgy, mint másoknak. Ha máshogy nem megy, keress hozzá segítséget.
2020. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az nem,sors amit kènyszerből vàlaszt az ember😕😕😕Nem,is az h elcsesztem volna,inkàbb úgy èrzem h èlhettem volna mèg.Olyan èrzèsem van h nem egèszen arra születtem amit most teszek.😧😧😧😧😧
2020. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelen
2020. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az elszalasztott lehetőségek embere vagyok. Nem tudtam velük élni, így szépen kisiklott az életem. Most meg marad a szêgyenkezés, mert még nem vittem semmire.
2020. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze voltak rossz döntéseim,de mindig igyekszem új utat találni és jobbá tenni a jelenlegi helyzetet, összekucorodhatnék magzat pózba,de annak mi lenne az értelme ?
2020. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Romba döntötte. Múlt időben. 29 éves voltam, mikor kimásztam a romok alól és adósságokkal, gyakorlatilag anyagi javak nélkül, elváltan újrakezdtem. Mostanra sikerült visszakapaszkodni és családot alapítani. 36 éves vagyok. Sosem késő! N
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Énis
2020. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!