Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek rosszul...

Lányok, nők! Nektek rosszul esne ha a párotok ilyen nevet használna?

Figyelt kérdés

Páromnak be kellett jelentkeznie valahová(online - napi szinten használja) és ott névnek meg kellett adnia valamit. Na most ez ugye lehet a beceneved, de akár az is hogy "adgsjsj2552". És ő egy olyan nevet adott meg, amit még sosem hallottam, senki nem hívja úgy. Kérdeztem tőle hogy honnan jött ez a névötlet. Először csak hebegett-habogott valamit, majd kibökte hogy a volt felesége hívta így.

Hát ez nekem nagyon rosszul esett. Egy pillanatig sem vártam hogy azt a nevet használja ahogy én hívom (az eléggé vicces lenne), sőt először nem is tudtam hogy amit megad nevet az látja mindenki.

Na mindegy, kérdésem az lenne hogy másnak is ilyen rosszul esne ha a pája azt a nevet használná amit az exe adott neki, vagy én fúlyom fel a dolgot? Neki nem mondtam, és nem is mutattam ki hogy zavar.


2020. ápr. 2. 18:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
* fújom fel
2020. ápr. 2. 18:42
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezzel aztán tényleg nem kellene törődni; semmi jelentősége.
2020. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Napi hiszti..mondom nőként
2020. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom te is hívtad az előző párodat úgy, hogy “szerelmem, szívem, kicsim” stb, ahogyan a mostaninak is biztos mondod ezeket...
2020. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Irigylem a problémáidat.
2020. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Nőként mondom, te liheged túl.

Én sokszor amikor regisztrálok, és amikor megkell adni valami nevet, már tiszta ideg vagyok amikor közli harminc alkalommal, hogy "ez a név foglalt, keressen mást" Így van ahol nagyTökűbÉla33 vagy Vasvagina23 névvel regisztrálok. Párom férfi létére sokszor a gyerekkori kutyáinak, macskáinak a nvét adja meg, amik többségükben lány nevek. Mint PL Pannika, Magda stb..

Nincs jelentősége..

2020. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

te fújod fel

43N

2020. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy olyan neve van, amiből tucatnyi van és "valami egyedit akart", lehet hogy a múltban baráti köre is így hívta, vagy valamiért nagyon tetszett neki e név.
2020. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén, én is a mai napig használok egy olyan online azonosítót, ami olyan embertől ered akivel már rég nincs közünk egymáshoz. A használat viszont szimplán megszokásból és praktikusságból rajtam ragadt. Egyrészt ennyi év után már gondolkodás nélkül, szimplán izommemóriából gépelem be pillanatok alatt, másrészt elég egyedi hozzá hogy ha új helyre regisztrálok, tuti ne legyen foglalt.

Gyakorlarilag semmi érzelmi töltete nincs, eszembe se jut soha az a bizonyos ember amikor begépelem. Egyszerűen hozzámnőtt, mint online név, az évek alatt.

2020. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Az én azonosítóm az elsö szerelmem nevének egy kettönk közti változata - ugyanis vagy 10 nevet elutasított a rendszer, és félig hülyeségböl adtam be ezt, amit meg elfogadott.


Ezen pörögni teljesen értelmetlen dolog részedröl

2020. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!