Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőni könnyű vagy nehéz, és...

Felnőni könnyű vagy nehéz, és mért van ez?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre, nagyon köszönöm!

2020. ápr. 7. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges.
2020. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne menjetek.
2020. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2/2 Nem értem azt, hogy ne menjetek! Ez mit jelent?
2020. ápr. 7. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Utólag könnyű. Könnyebb, mint már felnőttnek lenni.
2020. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

#3: Bocsi, nem ide akartam írni.


A kérdésedre válaszolva, ez nagyon attól függ, milyen családba születtél bele.

2020. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A szülőkkel nehéz elfogadtatni, hogy felnőtt a gyerekük. Gyerek részről felelősséget vállalni a tettekért pedig nem divat, holott az a felnőttség kezdete az önfenntartás mellett. A mai társadalmat azzal etetik, mindenkinek jár minden, valósítsa meg önmagát. Ez teszi nehézzé a felnőtté válást.
2020. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
54%

Valójában nem a felnövés a nehéz, mert ez egy folyamat. Felnőttnek lenni nehéz. Ha nem is nehéz, de nem egyszerű.


Én elmondhatom magamról hála az égnek, hogy ember lett belőlem. Jó nevelést kaptam. Tisztességes és becsületes ember lettem. Szociálisan érzékeny vagyok és nagyon emberséges.


Azt gondolom, hogy ami megkönnyíti a helyzetemet, az az, hogy sosem vonzott engem az, ami a velem egykorúakat vonzza. A káros szenvedélyek. Buli, ital, drog, cigaretta, haverok...


Ha egy fiatal a mai világban normális, és meg van nevelve, akkor nagyon jól fog tudni boldogulni az életben.


20/F

2020. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%
Köszi a kedves szavakat. Mondhatom nagyon jól esik. Jó sokat tudtok az életemről, 3 mondat után. Maximum annyit, hogy nincsenek barátaim. Na és nagy dolog. Nem veszítek semmit. De azt nem tudjátok milyen ember vagyok. Semmi jogotok ítélkezni.
2020. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg a srácnak tökéletesen igaza van. Barátokra semmi szüksége az embernek! Minek? Hogy elmondhasd magadról, hogy neked vannak? Nem vagy előrébb azzal, hogy van egy két talpnyalód. Az ígyis úgyis csak önmagára számíthat. Ezek a haveri kapcsolatok csak lehúznak a mélybe.


Egyébként. Lehet itt szidni a srácot, de tényleg nem tudhattok róla semmit, hogy ki ő, és milyen ember. Állítom százszor különb, mint ezen az oldalon sok ember. Többek között kalap úr, aki idézőjelbe teszi az élet szót.

Természetesen jelentettem az összes hozzászólást. :)) bocsikahhh


22/L

2020. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
88%
#11 azt az üzenetet nem tőlem kaptad. De nyugodtan vádaskodj. Kérdezd meg a 22 éves hölgyet (12-es), hátha ő rajong ennyire a felmenőidért. Mert én nem szoktam mások édesanyját szidni :)
2020. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!