Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kismama lettem nem tervezet,...

Kismama lettem nem tervezet, de én megtartottam a férjem abszolut nem segít es bunkó mit tegyek? ( többi lent )

Figyelt kérdés
meg mondta a férjem , hogy neki még nem kell én meg nem vetettem el mindenük meg van ahoz hogy legyen gyermekünk elsőnek tiltakozott másodszor fenyegetőzött a válással majd amit kérek tőle segitséget pl vigyen el vagy kisérjen el egy vérvételre egy uh ra vagy bármi egyszerűen állandóan az arcomba mondja , hogy menj csináld nem segítek te válalltad intézkedj! el szerettem volna költözni szüleimhez ahol van lehetőségem lakni de akárhányszor csomagolni kezdtem mindig oda jött hogy nem kell megfutamodni beszéljük meg . A szexuális élet módunk is ez által jóval csökkent mert kismama lettem szinte könyörögnöm kell lassan hogy legyen 1,5 hó után , a válasza erre pl: mással csinálnám de te már nem vagy az aki voltál .... de elválni nem szeretne el költözni nem tudok mert beszéljük meg ( pedig a tenyeremen "hordom" mert mindent megcsinálok, megkap) Kérdésem megváltozik ha megszületik vagy inkább még most engedjük el egymást ? változik vagy sem a helyzet ?! 31N
2020. ápr. 14. 11:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
91%
Vagy rájön, hogy az ő felelősége is a gyerek vagy tényleg költözz el!
2020. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén, mit vártál??? Világosan megmondta, hogy ő még nem áll rá készen, de te nagyívben leszartad. Megérdemelnéd, hogy egy ilyen után elhagyjon és keressen egy olyan párt, aki nem fosik a fejére, és nem fogja átverni. Az egészben a szerencsétlen gyereket sajnálom, hogy ilyen anyja lesz...
2020. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%
Dühös rád, mert helyette döntöttél.
2020. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
85%

Számomra még mindig ismeretlen fogalom a nem tervezett gyerek. Most akkor nem húztatok gumit, vagy kimaradt egy szem a tabiból? De ha a férjed az elején kijelentette, hogy nem akar még, most min csodálkozol? Azt se teljesen értem, hogy a férjed miért nem számolt a kockázattal, ha védekezés nélkül szexelt veled. Te ráerőlteted a gyereket, ő meg szhart arra, hogy lehet terhes lehetsz, és az se foglalkoztatta ezek szerint, hogy abortudod lehetne. Bár így, hogy meg akarod tartani nem lesz abortusz, de látszik, hogy nem lenne ellene. Neg ha házasok vagytok miért nem beszéltétek meg, hogy mikor akartok gyereket?

Ne haragudj, ha megbántottalak, de ez nevetséges. Másnak meg nem lehet gyereke mert meddő. Én biztos nem szülném meg, mert szinte 100%, hogy nem lesz mellette szerető apa. És ezt te most még előre is látod

2020. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném, hogy megváltozik a férjed, ha megszületik a baba.

Viszont az életmódotok meg fog változni. Ha már most ilyen a férjed, azt még rosszabbul fogja lereagálni (nem mondom, hogy tolerálni, mert jelenleg sem tolerálja semennyire).

Sajnos nagyon mellényúltál, amikor őt választottad.

2020. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
87%
Jó lenne mostmár tényleg IQ teszthez kötni a szaporodást.. mondjuk olyan 90 alatt nem engedélyezném ,de szép világ lenne . :D
2020. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
94%
A leírtak alapján eddig sem volt normális kapcsolatotok, ha az lett volna, meg tudtátok volna beszélni, hogy hogy legyen ezután. Nem akart gyereket, te meg erőlteted. Váljatok el még most békében, semmi szükség arra, hogy megnyomorítsa azt a gyereket, meg téged is. Neki meg rátok nincs szüksége. Ha szeretne, nem így viselkedne veled. Te meg értetlen vagy. Egy gyerekről van szó, nem egy esti moziról, amire te elmennél neki viszont nincs kedve.
2020. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
na de ne haragudjatok , Tudta ő is és én is hogy aki nem védekezik ott gyermekáldás lehetséges ennek tudatában éltünk szexuális életet elsőnek akarta majd fél év után már nem ... amikor meg megfogant nem tudta hirtelen mi legyen...pánikba eset nyilván 31 évesen csak nem vetetem el főleg ha meg van mindenünk.
2020. ápr. 14. 11:22
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. Így is úgy is egyedülálló anya leszel
2020. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
65%
Énegyből a szüleimhez költöznék, mert ilyen bunkóval szörnyű lesz az életed. Már most sem könnyű. De ez rajtad múlik.
2020. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!