Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek! Nektek milyen a...

Melegek! Nektek milyen a kapcsolatotok a saját szüleitekkel és a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólna a kérdésem akik már hosszabb ideje élnek párkapcsolatban. Hogy viszonyulnak a szülők a kapcsolatotokhoz és a párotokhoz?

2020. ápr. 21. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Kitűnő és hibátlanul működik.

Szerencsére.

2020. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Testvéreim tudják, anyum, de apukám nem:) sajnos még nem mondtuk el a melegeket eléggé elítéli... De egyépként a többiek jól fogadták, a páromnak a szülei nemtudják hogy velem van eggyüt eléggé hülyén fogadták hogy ő meleg. :) szóval nemvagyunk szerencsések, minden napunk egy harc ezáltal. De szeretjük egymást és nincs ember aki ezt megakadályozná...!!!
2020. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként* bocsi a helyesírási hibákért😊
2020. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mi kb. 10 éve vagyunk kapcsolatban. Az én szüleim nem tudják. Úgy ismerik a baràtomat, mintha nekem egy random haverom lenne. A páromról tudják, semmi gondjuk nincs vele. A szülei elfogadják és nekem is elég jó a viszinyom anyósékkal. Szerencsére én a barátommal élek jó messsze, így a szüleim sose fogják megtudni, tudom hogy ebbe belebetegednének. 28 és 26/f
2020. ápr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

elég jó a kapcsolatom a szüleimmel (tudják hogy meleg vagyok, párom szülei is tudják hogy együtt vagyok a gyerekukkel xd)

18/F, 21/f

2020. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
#2 fél év és nem így lesz, sajna a homi kapcsolatok csak addig müködnek amíg a az egyik ki nem megy az utcára.
2020. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és a párom szüleivel is, szerencsére. Páromat is imádják az én szüleim,szóval.. tesókkal sincs gond, én húgom is elfogadta őt, ő tesói is engem, teljes harmónia. :-)


26N, párom 39N, 2 éve vagyunk együtt.

2020. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!