Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák! Másfél éves gyereketek...

Apák! Másfél éves gyereketek nevében ti vennétek virágot, vagy apró kis figyelmességet a felesegeteknek anyák napjára?

Figyelt kérdés
Ő meg ugye nem tud szólni, de illene az ő nevében az apának venni pl. Egy szál virágot, nem?
2020. máj. 1. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

A férjem mindig vett és a saját nevében is köszönt illetve megköszönni gyermekeinket.

Első lányunk januárban született, májusban kaptam virágot vagy csokit (nem emlékszem).

2020. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, de nem "illik", nem elvárható.
2020. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez aranyos ötlet!:) Biztosan jól esne az anyukának!! Egy szál virág vagy egy csoki tökéletesen megfelel!!
2020. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg elvárható :)

Mi már 2éve elváltunk, de így is felköszönt az exférjem minden anyák napján a gyermekünkkel együtt. Mi a nagyikat is köszöntjük.

2020. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Nőként mondom ha "elvárható" azt már megette a fene, csak az anyuka egófényezéséről szól akkor.
2020. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként ezt nem gondolom elvárhatónak. Aranyos gesztus, de biztosan nem várnám el
2020. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Argloss ***** válasza:
72%
Szerintem annyira illendő, mint amennyire apák napján apát felköszönteni. Aranyos ha megtörténik, de akkor sincsen baj, ha nem.
2020. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2020. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk két éves a kisfiunk, de egyáltalán nem várom el, hogy a férjem megköszöntsön az ő nevében. Mahdt, amikor nagyobb lesz, ő eldönti, előzetes ismeretekkel, hogy szeretne e felköszönteni vagy sem. Miért is kéne ráerőltetni a gyerekre?
2020. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem kaptam a gyerekeim apjától, de nem is gondoltam, hogy kellene.

Az ovis anyák napját sem szeretem, szerintem ennek csak akkor van értelme, ha a gyerek elég nagy és MAGÁTÓL teszi!

2020. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!