Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyukám?

Miért csinálja ezt anyukám?

Figyelt kérdés

Anyám állandóan bejár a szobámba. Hisztizik mindig, hogy miért nem az asztalomon van a laptopom és rendszeresen szónélkül rendszeresen tisztogatja a telefonomat. Én is szoktam 2 hetente egyszer, nem értem miért csinálja ezt. Mitől lehet ez?

18L



2020. máj. 10. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Dilis, azért csinálja. Most előrébb vagy?
2020. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Unatkozik :D
2020. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Hatalmas probléma.
2020. máj. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit csináljak? Vigyem pszichiátriára?!
2020. máj. 10. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

4: inkább ballagj be magad!

Ilyen mértékű intolerancia már beteges!

Ha nem tetszik, költözz nevelőintézetbe!

2020. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
18 éves leszek 1-2 nap múlva.
2020. máj. 10. 14:50
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudod megkérni hogy hagyja ki a szobád a takarításból?

Gyanítom, ha ellenkezel, még rosszabb a helyzet....

Kérd meg, hogy a szobádba csak úgy, ne menj be rendezkedni, főleg ha benn vagy.... Én simán megkérem, hogy menjen most ki, mert vagy mobilozok, vagy épp olvasok, vagy öltözködöm stb....

2020. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő nem takarít a szobámban, nem azért jön be, hanem azért,hogy hisztizhessen azért mert a laptopom az ágyon van a telefonomat pedig törölgeti percenként, hogy ez nem elég tiszta így meg úgy... nem fénylik annyira ....):
2020. máj. 10. 22:39
 9/15 1Léna ***** válasza:
76%

A hiszti értelme lehet a figyelem hiány.

Úgy értem, hogy egy gyermek felnevelése néha olyan rövid időnek tűnik visszatekintve. Lehet, hogy ez szokatlan reakciókat vált ki számodra anyukádból. Előfordulhat, hogy több időt töltesz a laptopoddal mint vele?

Segíthet ha megkérdezed, hogy miért zavarja ha nem az asztalon van a laptop? Mást is kérdezhetsz. Olyan kérdés legyen amire nem lehet, igennel vagy nemmel válaszolni. Egy anya számára fontos a gyermekével kapcsolatban maradni, mig egy felnőtté váló fiatalban az elszakadás vágy munkálkodik. Ez természetes, de mind két felet próbára teszi. Szeretettel, tisztelettel, megértéssel kell áthidalni.

2020. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"Mit csináljak? Vigyem pszichiátriára?!"


ja, majd a 18 éves gyerek orvoshoz viszi az anyját, mert takarít járványidőszakban. Muhaha :D

2020. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!