Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak olyanok, akik...

Sokan vannak olyanok, akik általános iskolás/gimnazista korukban jöttek össze egymással, és azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 12. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ilyen pár van az ismerősi körömben.
2020. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Én sok ilyen párt ismerek, de főleg szüleink, nagyszüleink generációjából, akik a 80-as években vagy azelőtt házasodtak. Igaz, akkoriban nem volt akkora divat a válás.
2020. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Pl én és a férjem. 17 évesen jöttünk össze, 10 éve vagyunk együtt.
2020. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

A párommal 14 évesen jöttünk össze, már 6,5 éve vagyunk együtt.


Mivel kifejezetten fiatalok voltunk, csináltunk együgyű hibákat a másik felé, főleg az elején (főleg, hogy egyikünk családja se egyszerű, főleg az övé), de mindig meg tudtuk beszélni és oldani végül a problémákat. Lényegében kikupálódtunk egymás mellett.


De az, hogy még mindig együtt vagyunk, ahhoz mindkét félnek a megértése és segítése kellett a másik felé, és nem az első pár adandó probléma esetén elhagyása.

2020. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Rokonságomban fordul elő: gimiben ismerkedtek (2009), együtt diplomáztak. Nem mindennapos, de előfordul, hogy sokan kitartanak egymás mellett a sulis évekből.
2020. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én 18 voltam, utolsó évem volt a középiskolában, amikor összejöttünk a férjemmel, aki akkor 22 éves volt. Ez több, mint 14 éve volt, azóta is együtt vagyunk.
2020. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Gimi végén jöttünk össze és 16 éve vagyunk együtt.
2020. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
18 évesen ismerkedtünk meg, egy év múlva összeházasodtunk, újabb egy év múlva szültem. Áprilisban volt a 24. házassági évfordulónk.
2020. máj. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Legjobb barátnőm 14 éves volt mikor összejött egy másik barátnőnk 18 éves bátyjával. Ez 12 éve történt. De a barátnőm, már előtte 1-2 éve mondogatta, hogy egyszer Ő lesz a férje. Eleinte csak titokban voltak együtt, mert a szülők tiltották a dolgot, de aztán beletörődtek. Azóta is együtt vannak és pont úgy néznek egymásra mint akkor. 2,5 éve összeházasodtak és van 1 csoda szép kislányuk aki 1,5 éves.


A másik barátnőm 16 éves volt mikor összejött egy nála 2 évvel fiatal sráccal. Azóta is együtt vannak, az első pár évben mondjuk nem hittük, hogy együtt maradnak, mert folyamatosan veszekedtek, de az idő őket igazolta, kb 4 éve élnek együtt, de 2 éve költöztek teljesen külön a szülőktől, tavaly volt az eljegyzés és ha minden jól megy jövőre lesz az esküvő.


Rajtuk kívül nem ismerek mást akinek összejött volna.

2020. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok:


Miért lettem ennyire lepontozva? :/ Továbbá miért lett még nálam is jobban lepontozva az utolsó kettő válasz is??

2020. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!