Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kössek kompromisszumot...

Hogyan kössek kompromisszumot a szüleim és köztem?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy van barátom, de őt a szüleim úgy gyűlölik mint még soha senkit, viszont én nagyon szeretem őt es ő is engem. Úgyhogy most 2 tűz között vagyok fogalmam sincs mit tegyek, mind a három félt nagyon szeretem, de a szüleim meg azt hajtogatják hogy jobbatt érdemelsz stb stb. Kérlek aki esetleg ért hozzá az adjon pár tippet😞😞😞

2020. máj. 14. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a szüleidnek igaza van. Konkrétan mi a problémájuk vele? Mennyi idős vagy és a párod?
2020. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de kort nem szeretnek irni.

A lenyeg az hogy ok mast akarnak mellem nem ot mert o szerintuk egy senki meg a terelesek. De muszaj valamit tennem mert senkit nem akarok elengedni es a baratom sem akar engem elengedni

2020. máj. 14. 01:49
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért senki? Nagykorú, nem dolgozik, és a szülei nyakán él? Vagy nem elég gazdag ő/családja?
2020. máj. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Kort nem akarsz írni...

Tehát egy 16 éves kislány és egy 30 éves férfi a tortenet szereploje, ertheto, hogy a szüleid nem nem tetszik.

2020. máj. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Akkor bizony választanod kell és bevállalni, hogy valakit elveszítesz. El is lehet költözni otthonról. Az élet utólag úgy is igazolja, kinek van igaza.
2020. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Kort nem akarsz írni? Máris válaszoltál. Nekem se tetszene ha a gyerekem egy apja korúval kavarna, és hagyná agát kihasználni.
2020. máj. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%
Most ha nem irsz kort, ugy nehez mit mondani. Szerintem mindenki mast tanacsolna egy 15 eves kislanynak es egy 25 eves nonek... de az irasod alapjan inkabb kis tininek tunsz. Ha igy van, akkor nem sokat tudsz csinalni, vagy titokban talalkozol a baratoddal, vagy elengeded. Egyebkent hallgasd azert meg a szuleid erveit is, hogy miert nem kene egyutt lenned azzal a csavoval.
2020. máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
"Hogyan kössek kompromisszumot a szüleim és köztem?" = Hogyan kössek kompromisszumot a szüleimmel?
2020. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!