Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit bonyolult,de kiváncsi...

Kicsit bonyolult,de kiváncsi vagyok mások véleményére. Főleg olyanra aki hasonlóan járt? Adott egy egy éves kapcsolat,ahol meghoztam azt a döntést,hogy elköltözök pedig már úton van a kisbabánk.Bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Adott volt,egy feleség és két gyerek amiből az egyik nem a párom vérszerinti gyereke. A válás nem ment,igazából beadva sem lett,mert a gyerekek elhelyezésében nem tudtak dűlőre jutni.(mikor mi össze jöttünk már külön voltak kb egy éve,tehát közöm se volt a szakításhoz)

Kialakult egy rendszer amiben a hét első 4napját nálunk,a többi 3 napot az anyjuknál töltötték a gyerekek. Időközben kismama lettem,tervezett baba volt hatalmas szerelemmel és rózsaszín köddel. Aztan szépen elő jöttek a párom alkohol problémái,iszik mértéket nem ismerve és dühkitörései vannak amire másnap már nem emlékszik.

Én tanultam a gyerekeivel elláttam őket minden téren, ő igazából dolgozott vagy ivott és el volt a világában a barátaival mintha nekem ez lenne a kötelességem. Az anyjuk sem vette ki a részét a gyereknevelésből mert fontosabb volt neki a pasija és minden más.

A virus miatt haza se engedte már az anyjukhoz a párom a gyerekeket úgy járt ki az anyjuk,hogy lássa őket.

Ahogy elkezdett nőni a hasam úgy kezdtem egyre jobban kétségbe esni ettől az egész helyzettől,attól ,hogy a felesége a mindennapi életünk része lett. Voltak gondok a suliban amiről az anyjuk tehetett a gyerekeknek,és ott sem engem védett meg a párom amikor kinyitottam a szám. Kezdtem tőle eltávolodni ezek hatására mert egyáltalán nem éreztem azt,hogy mellettem lenne. Meghoztam azt a döntést,hogy elkoltozok,ahogy megtettem két nap múlva már ott volt a felesége azóta már vissza is költözött mert tönkre ment a kapcsolata. Elmeletileg a gyerekek miatt van ott,és azért mert nincs hol laknia. Ezzel igazából amitől végig féltem csak azt erősítette meg bennem a párom. A kisbabank 2 hónap múlva születik meg,teljesen el vagyok keseredve és megalázottak érzem magam.Amikor megvettem a babakocsit azt mondta,hogy gazdaságilag nem volt jó döntés pont jó lett volna a fia babakocsija nekünk.(előtte régen megbeszéltük hogy újat veszünk,de már így nyilatkozott,kiságyra szintén..biztos velem van a baj,de én nem fogok olyan dolgokat használni amit a feleségével vettek közösen..) Hiába szeretem már soha nem fogok vissza menni ezek után hozzá. Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. máj. 14. 16:43
1 2 3 4
 31/38 Savlekotő ***** válasza:
0%
Majd fogsz még sírni te is hogy jaj úgy szeret de azért néha bebaxva jól összever.. Gyerekedet is veresd,csak dolgozni ne kelljen neked se..
2021. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed. Hidd el inkább két munkahelyen dolgoznék,minthogy így kelljen élni. Most költözünk egyébként,véget ér a rémálom úgy néz ki.
2021. márc. 22. 06:37
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

nagyon ostoba döntést hoztál kérdező,amit nagyon meg fogsz bánni. majd emlékezz vissza erre. és azt vésd a fejedbe, hogy

1. az emberek nem váltonak. ideig-óráig próbálkoznak, de ugyis visszatérnek az eredeti állapotukhoz

2. aki mást otthagyott, az téged is ott fog hagyni.

3. aki más nőt megvert, téged is meg fog verni

idő kérdése az egész

2021. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Megnyertem a gyermekelhelyezési pert nálam maradt természetesen a kisfiam. 🙏🏻

Az “apuka” egyáltalán nem látogatja tobb,mint fél éve külön vagyunk. Jobb így a kicsinek is es nekem is. Időközben kiderült,hogy végig két kapura játszott. Jó döntést hoztam es örülök,hogy túl vagyunk ezen! 😊Gondoltam leírom.

2021. okt. 13. 09:06
 35/38 anonim ***** válasza:
szép életet!
2021. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Köszönjük!🙏🏻
2021. okt. 14. 08:06
 37/38 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Még idoben kiszalltal
2022. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen én is így érzem életem legjobb döntése volt,azóta nyugodtan èlek egyedül a kisfiammal. 🙏🏻
2022. ápr. 8. 16:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!