Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik egy esküvői meghívá...

Hogy illik egy esküvői meghívást visszautasítani? Az,hogy elfogadom a meghívást majd nem megyek el sajnos nem opcio

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 21:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Mondd el a meghívónak az okot őszintén, kulturáltan. Ez a legjobb.
2020. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Elmondanam koszonom a meghivast de arra. Hetvegere mar lefoglalt programom van.

Sok boldogsagot

2020. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Őszinteség nem opció?
2020. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%

Én visszaküldtem a meghívót, a hátoldalán vastag fekete jelölőfilccel írt üzenettel: "Nem veszek részt!" + aláírás.

Nem indokoltam meg.

2020. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Azt mondanám, hogy két helyre utálok menni....

Esküvőre és temetésre, de ha már választani lehet, akkor inkább temetésre megyek, mert az hamarabb véget ér.

:D

2020. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
74%
Őszintén mondd meg neki(k), hogy nem szeretnél menni. Ahogy az előző válaszoló mondta: más programod lesz, szerintem ez nem hihető, mert azért egy esküvőért az emberek többsége lemondja a programokat. Szerintem válaszd az őszinteséget! ;)
2020. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Savlekotő ***** válasza:
73%
Úgy látom nálatok az őszinte kommunikáció se opció..
2020. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%

Látom a humorérzék nem erőssége a csapatnak... :)

5-ös voltam.

2020. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Ha esküvőre hívnak csak, akkor simán mondhatod, hogy persze ott leszel, nagyon örülsz a meghívásnak, aztán nem mész el. Majd Facebookon gratulálsz nekik és sok boldogságot kívánsz.


Ha lagzira is hívnak, akkor ami udvariasan csak kimenteni tudod magad, azzal, hogy akkor hétvégén külföldön nyaraltok vagy itthon gyógyszállóban (egy sima wellness hétvégét is már illene áttenni), de kedvesek hogy gondoltak rád, küldöd a nászajándékot, és majd pár hónap múlva meg is látogatjátok őket.

2020. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
"Köszönöm szépen a meghívást, nagyon kedves, hogy gondoltatok rám. Sajnos az időpont nem megfelelő, így nem fogok tudni ott lenni, de gondolok majd rátok, és nagyon örülök nektek."
2020. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!