Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az apám?

Miért ilyen az apám?

Figyelt kérdés
Most márciusban lettem 16 éves ettől függetlenül a szüleim de inkább az apám úgy kezel mint egy kisgyereket.Például minden ottalvós bulinál (de csak az ottalvósaknál) telefonszámot kér tőlem de nekem ez elég húzós és elég megalázó is. Ha akár a megbeszélt idő után jövök haza akár egy perccel akkor hisztizik és egyszerűen kibírhatatlan. Megbeszélni semmit se tudunk mindig az ő akarata érvényesül. Ha megpróbálnék ellenállni akár érvekkel az hatástalan jobbik esetbe kitalál valami óriási hülyeséget aminek még a témához sincs köze,rosszabbik esetbe ordít és elküld/fenyegetőzik. Anyámmal próbálok meg beszélni de ő vagy azt mondja hogy mondjam apámnak vagy azt hogy apámnak van igaza, így végülis ugyan oda lyukadok ki mindig

2020. máj. 20. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A gyereküket féltő apák már csak ilyenek.
2020. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért az fontos lenne, hogy lány vagy fiú vagy?
2020. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak félt.. De elhiszem hogy egy idő után már idegesítő. Meg kell vele beszélni hogy te már "nagylány" vagy és hadjon téged egy kicsit önállósodni. Bizonyísd be hogy tudsz magadra egyedül is vigyázni.
2020. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehetne jobban csinálni ezt, de amúgy szerintem is igaza van. Ő a felelős, bármi is történjen veled.
2020. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 ASegélyember ***** válasza:
28%

Nagyon fura, én apámtol kaptam elsőnek inni 12 évesen. Ő visz el szorakozni konkretan mert egyedül nem megyek...

17/l

2020. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 srác vagyok

#3 nemtudom honnan jött hogy lány lennék, de a válaszodra reagálva már bebizonyítottam igazából sokszor

2020. máj. 20. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaj elnézést kérek😂😂

Esküszöm azt hittem csaj vagy, általában az apukák inkább a lányaikat féltik nagyon. De így még inkább fura a helyzet

2020. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen elég idegesítő őszintén
2020. máj. 21. 00:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Te a korlátaid tolnád ki, ő pedig még nem tart elég érettnek. Hajlamosak általánosítani, hogy ez iszik,dohányzik,az meg drogozik is. A társaság pedig determinál. A jó hír hogy pár év és a magad ura lehetsz, jó vagy rossz hír hogy apád sosem szűnik meg aggódni érted. Lehet hogy túlzó a szigor, de jó esetben a javadat akarja. Persze lehetnek végletek amikor nem egészséges a féltés, de ezt nem láthatjuk innen át, csak az egyik fél elmondása alapján.
2020. máj. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 21. 11:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!