Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elváltak, mi volt az oka?

Akik elváltak, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
hogy félredugott a feleségem
2020. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Döglött a tévé előtt este öttől éjjel kettőig, és nem vette észre, hogy van egy felesége és pár gyereke is..
2020. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
A nap 24 órájában csak a szexen járt az esze.
2020. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

A szüleim azért, mert apám alkesz volt,plusz megcsalta anyámat mikor terhes volt,meg szülés után is 2 héttel,"gusztustalan vagy és kövér" kijelentéssel.

Egyszer meg is verte anyát. Akkor adta be végül a papírt.

2020. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Mert ő az anyjával akart házasságban élni, csak őt nem dughatta meg, ezért keresett egy szerencsétlen hülyét, aki hajlandó aláfeküdni, miközben az anyjával csinál minden mást. Ez voltam én.

Szerencsére megjött az eszem.

2020. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
8 évig kuss volt a nevem, elmondása szerint én voltam a hülye, a zakkant nő a kapcsolatban. Szavam, hangom és véleményem ha volt is, le volt hurrogva, "úgyis az lesz, amit én akarok" -kijelentéssel el volt intézve. Ő úgy képzelte az életünket, hogy a szüleivel egy panelben fogunk élni szépen a idők végezetéig. A kapcsolatunk elején előfordult fizikális bántalmazás is, ez szerencsére abbamaradt, de a lelki alázás, terror maradt. Soha nem beszélgetett velem, hétvégék teltek el némaságban, ő a számítógép előtt ült, én a dolgomat csináltam. Megutáltam ezt a társas magányt, a bezártságot, mert ha mentem valahova évente nagyjából kétszer, jöttek a hívások, sms-ek... Sokszor próbálkoztam azzal, hogy üljünk le és beszéljük meg, mert nekem ez a kapcsolat nem jó így. Ő elintézte azzal, hogy neki semmi gondja nincs a kapcsolatunkkal. A végefelé már rosszul voltam a gondolattól, ha jöttek a hétvégék, a szexről nem is beszélve. Összességében ha vissztekintek, magamat hibáztatom, mert nem léptem ki előbb.
2020. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyanyám. Egy háztartásban éltek és anyámnak esze ágában sem lett volna elköltözni mamám mellől. Mindig is sok volt a veszekedés mert nagyanyám mindenbe beleszólt aztán a születésem után még több lett mert anyámnak még inkább nem voltak önálló döntései és mindennel szaladt mamához. Mire 5 éves lettem állandóak voltak a fenyegetőzések a hatalmas kiabálások na meg persze a velük járó ajtó csapkodás sírás stb. Ebből az egészből végül az lett hogy apa félre lépett. Nagyanyám buktatta le miután meglátta a kiszívott nyakát. Apám felajánlotta anyámnak hogy menjenek el pár terápiára vagy valami hasonló dologra és hozzák rendbe végre a dolgokat de mivel nagyanyám amúgy sem kedvelte az apám végül elérte hogy anyám nemet mondjon erre az ajánlatra és majd 10 évvel azután hogy szétmentek (azaz nagyanyám ki dobta a házból apát) sikeresen elváltak.
2020. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Full lottó nyertes csajjal kerültem össze . Kenyelmes volt de primitiv az eletvitel , mottójuk szaporidunk élvezkedünk megszerezzük ami kell . Giccsek drága utazások autók együgyű párbeszédek . Előkerült az utódlás 1 evre rá akkor merlegeltem leléptem . Rómából házasságból szökött félolasz baratnőm lett akivel terveztük a jövőt . Fokozatosan kiismertem kiderült sok hibája zavara ami több volt mint jó tulajdonsága . Cselezések jelenetek tucatjai után ráuntam , probált zsarolni hazudozott stn míg egy családi rendezveny közepén direkt aljas műbalhekat generált akkor nyíltan finomam elzavartam . Szende művesznővel kerültem össze akivel szeretők lettünk majd komoly lett , de semmi extra nem volt a szenvedély rlmúlt régi partnerei szerelmek után sóvargott . Szintén szexpartnerből lett kapcsolat de csak a szex és humor ami jó volt , kellemetlen szétmenések újraborulások aztán nagy vita ki micsoda mekkora nyomi , akkor elköltözés és vége . Igaz ez csak egy átmeneti élettársi viszony volt .....
2020. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
16%
Csak.
2020. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
8as te amúgy akkor elváltál egyszer is vagy csak dicsekedni jöttél hogy milyen nőid voltak? 😃
2020. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!