Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elváltak, mi volt az oka?

Akik elváltak, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 14:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%

8-as nem dicsekszik, hanem az eleve nem célszerű módon összehozott kudarcos kapcsolatait sorolja fel. Ezek után olyan múltja van, hogy egy épeszű normális nő sem gondolja majd komolyan, hogy vele kezdjen. A kapcsolatok ilyen szabad kezelésével tényleg el lehet cseszni az életet.

Na de ennek tényleg nincs köze a kérdéshez, bocs az off-ért, nem tudtam szó nélkül hagyni ... :)

2020. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
10es ez nem dicsekvés .
2020. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%
11es a saját életed szakértője légy azt elemezd és gyakorolj önkritikát a klisét elvárásokat tuti recepteket felejtsd el . Ez csupán jó tanács . Az élet változatosabb az enyém is a tartalmi egyszerűsített lényeget adtam le felületesen . Egyikükre sem haragszom de ők sem rám . A csajozásokat amik mesébe illők pl nyitott Mercedes kora este eredeti korombeli dögös csajjal melléd parkol a járdán és rád köszön közölve huppanjak be mellé es drinkeljünk valamit nála a luxuskéglijén mert unatkozik . Említem a haverok munkatársak nőinek rámmozdulását és ismert befutott idős nők felajánlkozásait amiket elveim miatt kihagytam . De megtörtént hogy filmsorozat castingon szereztem ismert lányoktól nèvjegyeket amit kizarólag a megnyerő külsőmnek és elragadó stilusomnak köszönhettem .Ezekből futó románc vagy jó baráti kapcsolatok lettek . Ez sem dicsekvés hanem tények . Volt koppanás is . Szerencsés vagyok abban hogy szabad vagyok nincs kötöttségem , képzem fejlesztem magam ,utazok , ismerkedek .
2020. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó, csak még mindig nem értem ennek mi köze a témához :D
2020. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4%
Eszet nem sikerült növesztened ,de ez biztosan nem a közoktatás hibája . Egyrészt kommentelsz úgy hogy a kérdéshez sincs köze ezt elismered majd következőleg megismétled . Tipikus irigy viselkedés , az neked a bajod hogy egy kapcsolatban sinylődsz évtizedek óta vagy nincs semmilyen kapcsolatod sem tapasztalatod . Nem is lesz ,mulya málé voltál mindig . Hozzád hasonló kiéletlen figurák láthatók a Maunikasóban és a csaló életmódtrénerek giccses közhelyei alatt lájkolókként . Jobbulást ! XD
2020. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A 14-es nem én voltam. Te viszont most állítottad ki magadról, és az ítélőképességedről a bizonyítványt. 25 éve élek boldog házasságban a férjemmel, van jó pár gyerekünk, nyoma sincs sínylődésnek. Eszemben sincs irigykedni a felületes váltogatott kapcsolataidra. A férjem képes lenne ha kell meghalni értem. Érted melyik nőd halna meg?


Egyébként a te életed. Éld, ahogy akarod.

2020. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért váltam el, mert szép árva lányból szo.ppós intézetis ku.rva lettem 8 év alatt. Eltartottam mikor nem volt munkája. Elegem volt abból, hogy ha anyjáék jönnek én menjek el otthonról. A saját lakásomból. Hazudozott össze vissza mikor munkát keresett. Egyszer megrángatott rendőrt hívtam kiköltözött egy nap mire hazaértem.
2020. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim azért váltak el mert mert megutálták egymást, apám bunkó volt anya meg talált magának közben mást
2020. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!