Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom. Normális,...

Ma van a szülinapom. Normális, hogy a saját anyám egyedül hagy? Bőghetnékem van.

Figyelt kérdés
Anyám barátja,ma hajnalban visszament németországba dolgozni. Így tegnap kaptam tortát és ajándékokat. De igazából ennyi volt a tegnapi nap, mert lefeküldtek aludni. A barátom itt volt, de mivel holnap dolgozik haza ment. Anyám meg átment egy ismerőséhez beszélgetni. Annyi se jutott eszébe, hogy a születésnapomon, ne hagyjon egyedül.

2020. máj. 24. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint megünnepelték, csak nem ma. Ezen kár kiakadni. Kiakadni max. azon lehetne, ha teljesen elfelejtették volna.

Hány éves vagy? Sosem fordult még elő, hogy mondjuk hétköznapra esett a születésnapod, de éppen ezért a legközelebbi hétvégén ünnepeltétek? Azért nem a világ vége, hogy most egy nappal előbb tartottátok...

2020. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Van ahol nem ünneplős típus a család...

Nálunk is mindig így volt, pedig én imádom az ünnepeket, az egész házat feldíszíteném, de senki más nem ilyen.

Szóval átérzem. :(

Próbálj olyan embereket keresni, barátokat, akiknek hasonló dolgok fontosak, mint neked, jobbat nem tudtam kitalálni én sem.

Ha szeretnél beszélgetni, szívesen "meghallgatlak".

És boldog szülinapot! :)

2020. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy egy nappal elöbb ünnepeltük meg, hanem azzal, hogy ma, amikor valóban szülinapom van, akkor egyedül hagy az az ember, aki szült.
2020. máj. 24. 17:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez sajnos előfordul. Azért a lényeg mégiscsak az, hogy megünnepeltétek tegnap, tehát egyáltalán nem hagyja hidegen, vagy felejtette el. Pusztán ez most így jött ki. Amikor nem kisgyerek az ember, akkor ez gyakori és természetes.
2020. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem írtad hàny éves vagy, mert ha 5 akkor érthető a rinyàlàsod. Ha több akkor nem
2020. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem olyan nagy tragédia, ne foglalkozz vele. Foglalkoz inkább magaddal, olvass egy jó könyvet, nézz egy jó filmet, törődj magaddal, ez ma a te napod, ne hagyd hogy bárki is elrontsa!

Boldog szülinapot!!! 🙂

2020. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Isten éltessen 🎂
2020. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Hiszem azt, hogy nem egy egesz allo napra ment at beszelgetni. Tulreagalod. Kb. mintha elfelejtettek volna.
2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Születésnapot 🎂
2020. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születésnapot! 🙂 Ünnepi hangulatod van csak nincs kivel tölteni a napot. Én is a napján szeretem ünnepelni, esetleg utána. Előtte soha, de ha másoknak így jó akkor persze az más. Egyszerűen csak aznap van hangulatom. Ha utána van ünneplés (felhajtáshoz soha nem ragaszkodtam) akkor is a napján egy jelképes köszöntés nekem is jól tud esni. Meg lehet oldani. Pl sütibe tenni egy gyergyát, vagy koccintás valamivel. Valami pici dolog ami feldobja a napot.

Lehet hogy anyukád magából indul ki, meg abból hogy végülis felköszöntött. Van hogy ezt hozza az élet. Lesz még ilyen.

2020. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!