Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul vagy...

Jogosan esik rosszul vagy felfújom szerintetek?

Figyelt kérdés
Munkám miatt nem értem rá a postára menni ezért a csekket és a pénzt, 5000 forinttal többet mint kell,odaadtam a családtagomnak,hogy tuti elég legyen. Sajnos nem adta vissza az 5000 forintot,mert mint később mondta kiváncsi volt rá hogy vissza kérem e. Én több órát örlődtem hogy merjek e szolni neki,mert kellemetlen volt az egész. Ő meg közben jól szorakozott rajtam. Persze legközelebb kiszámolom forintra pontosan a csekkeket,de nektek nem esett volna rosszul?
2020. máj. 29. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi az hogy visszakéred-e? Neki kellett volna visszaadni magától. Jó kis görény az ilyen.
2020. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Netbank
2020. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hitte nem tudom,mennyit adtam,és a végén valóban nem tudtam mert már annyira megkeveredtem. Merjek e szólni érte,ezen agonizáltam fél nap. Mert ha mégsem adtam többet,akkor megsértem hogy rajta keresem a pénzt. Tudom hogy én is hibás vagyok,mert hatérozatlan emberke vagyok nagyon.
2020. máj. 29. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem kíváncsi volt hogy visszakéred-e, meg akart lopni.
2020. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lopni nem akart abban biztos vagyok,csak kiváncsi volt visszakérem e. Magátol visszaadta,kérés nélkül,de olyan rossz érzés volt,hogy hülyének nézett,és hogy rájöttem mennyire gyáva vagyok hogy nem merek az igazam mellett kiállni.
2020. máj. 29. 19:30
 6/12 swad ***** válasza:
11%
5 rugó nem összeg,hogy rágd a kefét miatta,vagy hogy összerúgjátok a port... mond neki,hogy a visszajárót megtarthatja zsebpénznek :) Legközelebb is segíteni fog,te meg nagylelkű leszel. Később egy alkalmas időpontban eltémázhattok a becsületről,tisztességről... ha pirulni fog a füle, akkor simlis, de tanul az esetből... :)
2020. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
Ebben a történetben mindenki selejtes. A rokonod egy patkány. Te gyáva vagy magadért kiállni, majdnem meggyőzdted magadat, hogy nem is adtál neki pénzt. Hülye is vagy, amikor a netbank, mobilbank korában csekkel szüttyögsz. Remélem tanultál az esetből.
2020. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tgt ***** válasza:
55%
Lehet, hogy azt akarta ellenőrizni, hogy bízol-e benne. Nem volt tisztességes, amit csinált. Ne tegyél magadnak szemrehányást. Ennek a helyzetnek nem volt jó megoldása. Amit lehetett, kihoztad belőle.
2020. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezhetted volna a rokonodat, hogy sikerült-e elintéznie a postát, elkéred a csekkeket (mert ez neked nagyon fontos!), tehát máris szóba hoztad a pénzügyet. Ha nem esik le neki, hogy van visszajáró (vagy szívat), akkor megkérdezed, elég volt-e a pénz.

Igy udvarias volnál, nem támadó, nem számonkérő/elszámoltató, utána hálát rebegnél az értékes segítségért, amit neked nyújtott.

Ne adj esélyt arra, hogy rajtad szórakozzon!

2020. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Neki kellett volna visszaadni. Aha, kíváncsi volt... Le akart húzni, ennyi a sztori.
2020. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!