Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az unoka...

Szerelmes lettem az unoka hugomba mi tévö legyek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy film???
2020. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Szerintem nokedli
2020. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
undi vsgy de beteg is igy megbocsajtok. Keress normális társaságot!!
2020. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Figyu: Szerintem ha jóba vagy vele, nyugodtan elmondhatod neki. Ha úgy unokatestvér, hogy nem vérrokon, akkor elvileg házasodhatsz, nem bűn, de vedd figyelembe, hogy akkor kiközösítenek. Figyelj arra is, hogy lesz jobb, szebb, hiszen az ember biológiailag (normál esetben) fékezi ezeket a vágyakat testvéri/unokatestvéri/szülő családtagok iránt. Szerintem nem jó ötlet kikezdeni vele, de lmondhatod és megbeszélheted vele, egyeztethettek, de ne kezdj ki ha jót akarsz. Hány éves vagy?
2020. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd békén, családon kívül is lehet ám kefélni...
2020. máj. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy troll. Nezzetek meg a kulcsszavakat.

Kar, hogy errol az oldalrol nem lehet vegleg kitiltani egyeseket..

2020. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A szilvás buktát kihagytad.
2020. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak szólok, hogy ha eddig azt mondta valaki, hogy van humorod az csúnyán a szemedbe hazudott
2020. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
#3 miért van lepontozva?
2020. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Juliusz48 ***** válasza:
74%
Vannak csoportok vallások, ahol ez nem jelent semmilyen akadályt, viszont náluk jelentkezik a beltenyésztés egészségügyi problémája. Minél távolabbi a rokonság, annál kisebb a kockázat, de ha kölcsönös a vonzalom, és nincs eget verő családi elítélés, érdemes genetikussal kivizsgáltatni az esetleg felmerülő egészségügyi problémákat mielőtt döntésre juttok. De ezt magára értheti az is akinek vannak jelentős EÜ problémái, mert a gyermek örökölheti, és nem hinném, hogy bárki is ezzel büntetni szeretne.
2020. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!