Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben vagyok,...

Ilyen helyzetben vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt az esküvőnk, a helyzetem a következő. Apám részéről nem tartom a kapcsolatot sem a nagymamámmal sem apám testvéreivel és annak családjával. Apám is úgy viselkedik ahogy, velük foglalkozik, velünk a gyerekeivel nem igazán. Ebben az esetben ti milyen szájízzel hívnátok meg őket az esküvőre? Aztán nálunk a szülők besegítenek azzal hogy a főre eső ételt+italt fizetik. Úgy gondoltam, hogy ezt neki kellene fizetni.
2020. máj. 31. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ne hívd meg, mert balhé van.
2020. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tgt ***** válasza:
81%
Nem jó szájízzel hívnám meg. De ha nem hívod meg, lehet, hogy végleg tönkremegy a kapcsolat köztetek, és esélye sem lesz, hogy valaha is rendbe jöjjön.
2020. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem hívnám meg őket. Ennyi.
2020. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért hívsz meg olyat az esküvődre, akik idegenek?

Én is menjek?

2020. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Csak apamat hivnam meg es semmilyen elvarasom nem lenne. A tobbiekkel nem tartod a kapcsolatot.miert is hivnad meg ja hogy hatha adnak penzt? Felejtsd el. Ne pegyel mar iylen alszent szamito.

Apadra se szamits. Viszont o megiscsak a nemzo atyad illik meghivni. Ha elmegy biztosan kapsz tole valamit mert tudja mi az illendoseg deha te akarod neki ezt ledirigalnihogy o mit fizessen es mennyit akkor jo nagy suttyo vagy te is es vegleg osszevesztek. Ha elmegy es ott lenne konlfiktus akkor legalabb egy embert konnyebb "kezelni", mintha meg az ismeretlen rokonsagot is ottkellene kerulgetni.


Csak olyanokat szoktak nor.alis emberek meghivni az eskuvojukre akiket tenyleg kedvelnek vagy akik meghivasa muszaj. Peldaul a ket edeszsuloe muszaj vagy testvere, de mase biztis nem. Ha meg csak ket tanus lenne akkor oket se kellene hivni.

Az hogy anyadek besegitenek az jo annak orulj.

2020. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg megteheted, hogy csak a polgárira hívod meg őket, a lagziba/vacsorára nem. Hivatkozhatsz a járványra, hogy kis esküvőt akartok. Mondjuk a lagziba apádat és a nagymamát meghívnám, de apád testvéreit és az ő pereputtyukat nem.
2020. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
az apádat mindenképp hívd meg, ha nem hívod meg akkor a kapcsolatotok örökre tönkremegy és így kaphattok még egy esélyt
2020. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy vendéggel nem illik kifizetett i a vacsora árát. Mindegy higy ki az. Ha anyukád kifizetni a vacsorát mert vele nagyon közvetlen a viszonyod és ő ezzel akár segíteni az más.

Nem derült ki hogy milyen viszonyban vagy a családdal. Nem kedveled őket, vagy csak nem hoz össze az élet velük. Ha az első akkor nem hívnám meg őket. Felesleges olyan embereket hívni akiket nem kedvelsz, pusztán mert így illik. Ez a te és a párod esküvője. Ez rólatok szól. Ha a második tehát nincs komolyabb gond csak nem jártok össze akkor megteheted azt higy ha lesz templom akkor csak oda hívod meg őket, vagy a házasságkötőhöz, de a vacsorára/lagzira már nem. Én jártam már ilyenen. Miért kellene plusz 10 embert etetned mikor nem is ismered őket? Ha az étterem hez megy az anyakönyvvezető akkor az m@s,nincs választás, akkor én nem hívnám meg őket. Apukádak meghívnám mindenhova. Nem tudom miért nem foglalkozik veled, mekkora harag van, de még lehet higy nem kellene elvágni a kapcsolatot.

2020. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok szimpi egymásnak, akkor nem kellene erőltetni a dolgot.
2020. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!