Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyámügy, családvédelem Székesf...

Gyámügy, családvédelem Székesfehérváron lenne valakinek ismeretsége?

Figyelt kérdés
Lenne itt valakinek ismeretsége? Tudna nekem segiteni valaki? Utána kellene nézni egy emberkének.
2020. jún. 1. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez alatt azt érted, hoyg valaki adatait adják ki neked a rendszerböl, akkor jobb,. ha elfelejted az ötletet.

Utána nézni nem lehet, ez ugyanis tövényellenes, az illetö igen komoly büntetést kapna, ha megtenné!

Másrészt meg mi közöd neked "egy emberkéhez", illetve a privát adataihoz?!?!?!?

2020. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az illető adatait tudom.
2020. jún. 1. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Persze, álmaidban. Ez az utánanézünk egy emberkének csak a filmekben működik, vagy esetleg ha valami nagy maffiacsalád fejese vagy, de akkor nem hiszem, hogy itt kérdezgetnél.
2020. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Átvágja a csaj az öcsém. Erről szeretnék meggyőződni. Nem vagyok maffiacsalád fejese.Tudom ki a csaj és vannak gyerekei és tesóm hitegeti.
2020. jún. 1. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Ez PONT AZ a kategória, amihez SEMMI KÖZÖD!

Ellenben ha erölködsz ilyennek, akkor simán feljelenthet személyiségi jogok megsértése miatt - és teljesen jogosan!

2020. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Értem, de attól még ez nem fog működni. Ha nekiállsz zokogni a gyámügyesek előtt, hogy mennyire sz@r a helyzet, akkor sem tudnak mit csinálni.
2020. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Tuladjonképpen mit akarsz megtudni?

Hogy van-e gyereke - azt írtad, hogy tudod, hogy van, vagy mit akarnál?????

2020. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megtudni, hogy igazak-e a csaj meséi vagy csak a tesómat akarja lehuzni! Le akarja nyulni öcsém és ehhez azért van némi közöm még akkor is ha a kis buta most bele van esve.
2020. jún. 1. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha lenne is hozzáférési lehetőség, a gyámügynél akkor sem tudnák megmondani, hogy a csaj le akarja e nyúlni. És nem, nincsen hozzá semmi közöd. Ha valóban valami gonoszságot tervez ez az álnok némber, az öcséd meg bedől neki, akkor legfeljebb így járt, és tanul az esetből. De egyébként az ilyen gyanakvások meg sz*rkeverések többnyire csak a testvéri féltékenységből fakadnak.
2020. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen csak a duma miatt öcsém megsajnálta és rá akarja iratni az anyai házat amit én nem fogok engedni! Lakjanak ott, engem nem érdekel. Annyit kideritettem, hogy a nő házas. Nem vagyok féltékeny tesó, de aggódok. Ez pedig a családi magánügyem. A gyámügynek ehhez semmi köze, de nem is erről van szó
2020. jún. 1. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!