Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják a férfiak,...

Miért nem tudják a férfiak, mit vegyenek a feleségüknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem tök egyértelmű, minek örülnék, sőt én szinte bárminek örülök, így neveltek. De igazi örömöt is annyi minden aprósággal okozhat, de ő mindig nagy dologra gondol, töri a fejét hetekig, végül beadom a derekam és írok egy listát...idén nem akarok! :) Mindenki így van ezzel?
2008. nov. 24. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze! Én még arra is meg szoktam kérni, hogy diszkréten hozza a tudomásomra kb. egy héttel korábban, hogy közeleg valami évforduló (névnap, szülinap, házassági).

Ilyen az, ha valakinek nincs titkárnője, aki figyelmeztet ezekre, vagy jobb esetben meg is veszi a virágot, apróbb ajándékot. :)

Ti nők tehettek az egészről, mindig azt mondjátok, hogy csak egy kis apróság is megteszi, aztán meg amikor hazaállítok egy doboz bon-bonnal, akkor meg megy a duzzogás!

Az isten se tud rajtatok kiigazodni, de ezért szeretünk benneteket!

:)

2008. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Azert nem tudjuk, mert nem vagyunk gondolat olvasok... 8-)

Ezt birom a nokben, hogy szamara ami egyetelmu, akkor azt a pasi talalja ki... NEM talalgatunk, arra ott a lotto...

Ha kell valami,vagy szeretne valamit, mondja ki! 8-)

2008. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ti megmondjátok, mit szeretnétek ajándékba, vagy találja ki a nő? :)
2008. nov. 24. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Én mindig azt mondom elég valami csekélység, apró figyelmesség is! :)

(Nem igaz!)

Az az igazság, hogy én még a saját névnapomról is elfelejtkezem. Ez azért ciki, mert pont azért házasodtunk a névnapomon, hogy ne felejtsem el a házassági évfordulónkat!

2008. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

A masodik vagyok...


En megmondtam, hogy mit kerek, de azt nem kapom meg...8-(

(Taviranyitos helikoptert. Mondtam, hogy a szuletendo fiamnak kell, de nem hitte el..8-) )

De mindig mondom, hogy megis minek orulnek, gephez kell valami, kocsiba valami, stb, igy azert sokkal konnyebb nem?

2008. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

végülis...:)

azért csajok válaszait is várom még :P

2008. nov. 24. 17:36
 7/10 anonim válasza:
44%

Miért fontos az ajándékozás?

Marhaság.

2008. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt kérdeztem????
2008. nov. 24. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hat en no vagyok, megse tudom mit vegyek a paromnak.. mert megvan mindene, boldog.. barminek orul. nem faggatom, próbalkozok... o hasonlokeppen van velem, szoval reszunkrol a karacsony kettonknek mindig jo..

(a csoki meg edesseg verhetetlen, az mindig bejon.. volt olyan, hogy kb 5 ezer forintert vettem neki egy tonna édességet.. bevasarlokozpontban, eleg cinkesen, mert eppen utana talalkoztam vele..mivel en nem vagyok nagy csokis, az elado srac segitett.. kesobb mar a parommal kettesben osszefutottunk az elado sraccal, aki egy nagy kocsin tolt nagy dobozokat, koszontunk egymasnak cinkesen mosolyogva. párom utana megjegyzi: Remélem csokiárus volt :))) na ennyit a meglepiről.. de orult nekik.


aztan vannak ilyen joker ajandekok, peldaul a paromnak minden evben veszek egy mintás boxert, szeret itthon abba maszkalni, jo kenyelmes legyen, meg a hobbijahoz kapcsolodo dolgokat.. es az az igazsag, o is igy van vele (jo, en polot kapok, nem boxert :))


szerintem ez igy kialakul. ti ugy alakitottak, hogy listat adsz, ez se rossz otlet, jon a baba, es gondolkoztam rajta, hogy a nagyszuloknek adok listat, hogy ne vasaroljanak huyesegeket, de eddig nem ugy nez ki, hogy barmit is akarnanak vasarolni, ugyhogy vegulis nem adtam

2008. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az érték a fontos, hanem az, hogy gondolsz a másikra. Én úgy vagyok, nekem nem kell alkalom ha valamira igazán szükség van, Ha kell valami, akkor megveszem. Én nem szeretem a drága ajándékozósdit. Ellenben az apró figyelmesség mindig jó meglepetés. :) nemtől függetlenül.
2008. nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!