Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok venni senkinek...

Nem akarok venni senkinek semmi karácsonyra. Ezt meg is mondom nekik. Ha én mégis kapok, fogadjam el, vagy?

Figyelt kérdés

Nemsokára szülök, most erre kell a pénz, és nem akarok senkinek semmit venni, ezt meg is mondom nekik, de ha kapok mégis valamit, akkor fogadjam el? Vagy mit csináljak vele?

Félreértés ne essék, szeretem a karácsonyt, ajándékozni is szeretek, de idén nem tudok erre is költeni, a baba fontosabb.


2008. nov. 24. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond meg nekik, hogy miért nem tudsz ajándékozni, biztos megértik. Gondolom lesznek olyanok, akik mégis akarnak adni neked valamit: nekik viszont mond meg, hogy csak olyan dolgokat szeretnél, ami később jó a babának! Igy hasznos lesz az ajándék, de még sem neked lesz kifejezetten és nem lesz gond, hogy nem adsz semmit.
2008. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már utaltam rá, hogy nem szándékozom venni semmit, de kaptam olyan visszajelzést is, hogy én ezt meg azt fogok kapni.

Most ez azért lehet, hogy én is vegyek neki valamit?

2008. nov. 24. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy ne vegyel! Mondjuk vannak kisebb jelkepes dolgok, amik fillerekbe kerülnek. A te helyzeteben ezt mindenki meg fogja erteni. (a kerdes felteveseböl itelve, te beszelsz nemetül)
2008. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja a valaszt elfelejtettem, az elözö vagyok. Hat persze, hogy fogadd el! Anyuci! Ez a legtermeszetesebbb!
2008. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell méregdrága ajándék sokszor a jelképes figyelmesség is sokat számít. hidd el!
2008. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mindinkinek egy szép üdvözlő lapot és egy csokit s közben mondod , hogy a babára kell költened a pénzed azért nem tudtál venni ajándékot, szerintem értékelni fogják, ha meg kapsz, például anyukádtól és közelebb rokonkotól azt fogadd el, mert szívesen adják.
2008. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évek óta nincs pénzem ajándékozni a nagycsaládban mindenkinek . Ezt én úgy oldom meg hogy sütök egy csomó féle sütit és abból kapnak egy-egy kis tányérral ,becsomagolom celofánba , masnit rá és kész ,általában örülnek neki.
2008. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!