Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 és 15 éves lányaim fizikáli...

20 és 15 éves lányaim fizikálisan és lelkiekben is terrorizáltak, elmenekültem. Nem kérnek belőlem. Egyedül neveltem fel őket, apai segítség nélkül, anyám ellenem hangolta őket, szép fokozatosan. Elveszítem őket? Az iwiw-en letagadnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 20 éves lányom a fülem szétverte,a mentő vitt be,azóta a saját lakásomból kilöknek,én albérletben élek,ők a lakásomban.Kb 5 éve rettenetesen elfajult minden.Többször voltam emiatt kórházban is.Anyám "megvásárolta" őket,ők felé hajolnak.Az apjuk intézetbe tette volna őket,5 évig jártam tárgyalásokra,sosem bántottam őket,melletük álltam mindig.Református iskolában végeztek,most anyám a 15 éves lányom gyámságát átvette,mert az apjukat 15 éve nem láttuk.Ez a hála,nagyon fáj??!!
2010. júl. 31. 12:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%

a 20 éveset AZONNAL kiraknám az utcára, mint macskát szárni.


A 15 éveset meg sem siratnám, nevelje csak anyád.

2010. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Ez inkább a rendőrségre tartozik, mint a gyakori kérdések mobiltelefonok témakörébe.


Szóval szerintem kérdezz meg egy ügyvédet, hogy mi a teendő ilyen helyzetben.

2010. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Hee??? Azt hiszem nem jól látok? Református??? Ott verésre tanítják a gyereket?? Le vagyok döbbenve. Én bizony , ha hálátlan lenne a lányom kidobnám. De az is kérdés, hogy az anyádnak mi baja van veled, hogy ellened uszítja őket?
2010. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nem egyedi az tied. Ha idáig fajultak a dolgok, nem neked van keseregni valód, hanem a neveletlen, lelketlen és elfajult lányaidnak. Próbáld visszaszerezni az otthonodat, mert az mégiscsak túlzás, hogy onnan is elzavartak. Akár úgyis, hogy egy szerető férfivel az oldaladon. Ha egyedül vagy, bármit megtehetnek veled. Próbáld a sérelmeket feldolgozni és leszámolni a régi életeddel, amelyben mellesleg két semmirevaló leányt felneveltél. Törődj most már magaddal és nézz előre. De a lakást ne hagyd!
2010. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

1. kérdés az anyád hogy tudta egyszerűen átvenni a gyámságot ha veled minden rendben?

2. ha az a saját házad, akkor jogod van ott lenni, ha kihívod a rendőrséget nekik joguk van ha engedélyt adsz rá akár betörni is az ajtót, ha igazolni tudod hogy az ingatlan a tied!

3. a 20 éves menjen a f@szba dolgozni!

2010. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Elég fura történet. Ha a gyerekek így viselkednek a szülővel, az sohasem véletlen. A verést is nyilván tanulták valahonnan...
2010. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Szia, ne haragudj, hogy ezt mondom, de valamit itt nagyon elrontottál. El nem tudnám képzelni, hogy a lányommal a kapcsolatom idáig fajuljon. Anyukád mégis mivel tudta ellened hangolni őket? És őt miért nem lehet számon kérni? Hogy fordulhat elő, hogy a minimális tiszteletet sem kapod meg a lányaidtól? Gondold végig, hol és mikor rontottad el az egészet, nem gyerekek már ők sem, le kell ülni és megbeszélni, legyél szigorú és ragaszkodj a tulajdonodhoz, ne alázkodj meg többet előttük.
2010. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Ha így viselkednek, akkor dobd ki őket az utszára, látszik, hogy elkényezettetd őket, ha nem fogod a lakást a seggük alá rakni és a kaját meg a pofájukba, akkor magd megtanulják, hogy jobban kellett volna veled viselkedniük.
2010. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Állj a saját lábadra! A kölkökkel meg ne foglalkozz, nem érdemlenek meg! Add át a felügyeleti jogot anyukádnak, a 20 évest meg rakd ki a lakásból, mint macskát szarni.

Érvényesítsd a jogaidat! Amúgy ha nem mennek, jöhet a drasztikusabb mód, hogy kiteteted őket a lakásból, vagy lemondasz róluk.

2010. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%
Ne foglalkozz a gyerekekkel, majd ha nem lesz semmijük, talán megtanulják megbecsülni a dolgokat!
2010. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!