Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Szvetlána...

Mi a véleményed a Szvetlána névről?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 06:04
A kérdező szavazást indított:
Gyönyörű
Nagyon szép
Közepesen szép
Kicsit szép
Semleges
Kicsit csúnya
Közepesen csúnya
Nagyon csúnya
Ronda
116 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy orosz nőnek gyönyörű Светлана/Svetlana formában, de így magyarosítva egy magyar lánynak/nőnek... Hááát...
2020. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Elsővel egyetértek. Így, fonetikusan leírva nekem egy külföldi név se tetszik.

Például a Catherine is egy nagyon szép név szerintem, aztán megtudtam, hogy Magyarországon is vannak "Ketrin"-ek. Gyönyörű. 🤷

2020. jún. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Szép OROSZ név.
2020. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha szláv vagy orosz származású valaki, ami a vezetéknevében is kitűnik, akkor nagyon szép. Illetve ha a gyerek játékbabáját kell elnevezni, akkor is tökéletes.
2020. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Be van heshtegelve a macska, így ha macskának, akkor macska névnek tökéletes. Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, tényleg gyönyörű orosz név.
2020. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
76%
Nekem tetszik,
2020. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmivel sem rosszabb, mint a Tamara/Natasa, plusz még a hangzása is szebb ;)
2020. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szép. Egy normális név. És sokkal jobb, mint a Gesztenye, Málna. És semmivel se furább, mint a Zóra, Norina. Én sen idegenebb, mint a Szofi.
2020. jún. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Az én macskáimnak is mindig orosz nevük volt. A következőt majd egyszer Szergejnek tervezem. ;)
2020. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Szép. Nekem is az ugrana be, hogy biztos vannak szláv felmenői, de Magyarországon mindenkinek vannak, az meg tényleg teljesen véletlenszerűnek tűnik, hogy a Tamara, Natasa, Iván átjöttek a magyarba, a Szvetlána, Tatjána, Szergej meg nem.

Macskának meg bármilyen nevet lehet adni.

2020. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!