Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok az első házassá...

Mit javasoltok az első házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Eddig nem jutott eszembe semmi értelmes amit csinálhatnánk. Természetesen veszek neki ajándékot, és virágot, ami mellé írtam egy verset is, de nem tudom mit tudnék még tenni, hogy különlegesebb legyen az a nap. Étterembe vinni olyan snassz lenne. 19 évesek vagyunk.
2008. nov. 24. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem snassz étterembe vinni, én pl. nagyon tudnék örülni egy ilyen meglepetésnek :) Étterem és étterem között is van ám különbség - és most nem éppen (vagy nem csak) az árakra gondolok. Egy romantikus, gyertyafényes vacsorának egy csendes helyen szerintem mindenki örülne!, és ezt fel lehetne dobni különleges dolgokkal: pl. megrendelsz egy "kétszemélyes" szülinapi tortát a vacsi végére, amin egy szál gyertya ég, vagy evés után elmentek sétálni a városban, esetleg az éttermet egybekötöd egy színház vagy mozilátogatással, és megnéztek egy romantikus darabot/filmet! :)

De jó ötlet még pl. egy album készítése, amibe az együtt töltött éveitek legszebb/-jobb képeit teszed bele; vagy elviszed egy helikopteres sétarepülésre Bp. fölött! :)

Számtalan módon különlegessé lehet tenni egy ilyen szép napot! :)

Hajrá! :)

2008. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is snassz az étterem!Főzz neki otthon,és egy gyertyákkal köörberakott szobába fogyasszátok el!
2008. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az egyik évfordulónkon mi fényképeszkedtünk. Természetesen otthon, kettesben, volt vacsi is, gyertyafény is, és fantasztikus fényképek, ahogy egyre jobban elengedtük magunkat:)
2008. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!