Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne aggódjon értem anyukám ennyire?

Figyelt kérdés
Elkerültem egyetemre Debrecenbe (amúgy nyíregyházi vagyok). Egy albérletben lakom, ahol eredetileg négyen laktunk lányok, de ketten elköltöztek családi okok miatt, és két fiú jött helyettük. Anya azóta betegesen félt engem, hogy két fiúval lakok együtt: meglesz a hírem, ki tudja mit csinálnak velem stb. Direkt hívtam, hogy nézze meg a fiúkat, de ő rájuk se nézett, mert őt nem érdekli. Azzal fenyeget, hogy felhívja a főbérlőt, hogy költözzek el, mert ez nem állapot. Amúgy a fiúk nagyon aranyosak, de nem találkozunk sokat, mivel úgy vannak az óráink. Mit tegyek, hogy megnyugodjon? :( Én nem szeretnék elköltözni, mert jó környéken vagyok, közel vagyok az egyetemhez, illetve a közlekedési viszonyok is jók.
2008. nov. 24. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném: van egy bátyám, aki már nem él velük és dolgozik, így én vagyok nekik csak úgymond (nincs több testvérem). Gondolom ez is belejátszik a dolgokba. De én ezt már tényleg nem bírom. :S
2008. nov. 24. 19:39
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én beszélnék anyummal,hogyha szexuális kapcsolatot akarnék létesíteni velük,akkor ahhoz nemkell,hogy együtt lakjunk.Avval,hogy kirakat,nem old meg semmit.Ha akarsz visszamész 1röpke órára és szexelsz..
2008. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát mindenképp beszélj anyuddal, amugy meg ha egyetemre jársz, már nem vagy kiskoru, dönthetsz saját magánéletedröl, / remélem az orvosira jársz, vagy nem / egy DEOEC es dolgozo:D
2008. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mesélj anyukádnak sokat az ujj lakótársaikról. Mutass róluk képeket, mond el, hogyan telnek a hétköznapjaitok. Igy ő se fogja olyan borzasztónak találni. Nálam mindig ez a taktika vált be, ha el akartam anyámmal fogadtatni valamit.
2008. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!