Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban vagyunk így sima...

Családban vagyunk így sima ügy de mi van aki?

Figyelt kérdés
Menstruációs görcsről van szó. Családi pékségünk van mindenkinek megvan a dolga de ha megvan akkor kivonnak mert nagyon szenvedek nem használ gyógyszer pofákat vágok a fájdalomtól stb. Akinek rendes munkahelyre jell mennie az mit csinál?

2020. jún. 23. 15:55
 1/7 anonim válasza:
100%
Gyógyszer vagy szabadnap
2020. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Cataflamot szoktam bevenni a fájdalom ellen.
2020. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni azt a gyógyszert, ami hat, nálam fájdalomcsillapító és görcsoldó együtt.
2020. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én veszek be gyógyszert és végig szenvedem a napot. Nagyon nagyon utálom.
2020. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
A gimit nagy adag gyógyszerrel vegetálva éltem túl, mire meg dolgoztam már szedtem fogamzásgátlót, így legalább a hányás, ájulás elmarad, "csak" fáj. Arra meg szintén gyógyszert veszek be, csak már nem kell egy maréknyi.
2020. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ápoló/gondózóként dolgozom idősek otthonában.. gondolhatod. :/ Általában pár órát szenvedek mire a nospa/fájdalom csillapító kombó hat, ha hat. Volt olyan hogy pont új kollégával voltunk ketten hétvégén, pont megjött, hiába a több szem gyógyszer, 4 órán át fel sem tudtam kelni a vécéről utána meg földről. Sajnos nekem hasmenés is kíséri.

Általában minden hónapra úgy szoktam szabit/pihenő napot kérni, hogy ha megjön itthon legyek. Csak néha mégsem úgy jött ki a lépés. Egy időben szedtem fogamzásgátlót, akkor lightosabb volt, de szerettünk volna már babót. :)


Most babát várok lassan szülök, előre félek, hogy azt mondják hogy rosszabb lesz mint a menstruációs görcs. Meg kíváncsi vagyok milyen lesz utána... 😁

2020. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor érzem, hogy elkezd fájni a hasam, akkor azonnal cataflam, különben kiegyenesedni sem bírok.

Ha megy ki a hatása, akkor beveszek még egyet.

Ha reggel arra kelek már, hogy iszonyúan fáj, akkor cseszhetem a gyógyszert, szabadnap. Olyankor már szédülök, hányingerem van stb.

2020. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!