Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a gyereke...

Van itt olyan akinek a gyereke későn vállalt gyereket? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
A lányom 26 éves és még nincs gyereke, jövőre sem tervez, talán utána sem. Nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel. Félek, hogy kifogy az időből és nem lesz gyereke.Mit mondhatnék neki?

2020. jún. 25. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. Az ő döntése, akkor vállal majd gyereket, amikor akar, HA akar egyáltalán.

Amúgy ha erőlteted, akkor azzal csak azt éred el, hogy még jobban elveszed a kedvét tőle...

2020. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én 26 évesen még ugyanígy voltam. Aztán 33 évesen es 35 évesen is... Anyám már majd megorult, hogy sose lesz unokája. 36 éves voltam amikor született. Már 12 eves. Szóval ne aggódj, van remény.
2020. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Még ráér, semmiről nincs lemaradva. Először találjon egy normális, és rendes srácot aki szereti őt.Jobban mint ő a srácot. Mert ez a záloga a hosszú kapcsolatnak.
2020. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
3-ból még lemaradt. Mert a gyerekeknek nem mutiban vagy emlékben kell az apa, hanem fel is kell nevelni. A mostoha apukák meg sosem olyanok mint az aki születésétől jelen van a gyerek életében folyamatosan.
2020. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Kérdező: Egy mai átlagos 26 éves szellemi, érzelmi érettségét, egzisztenciális körülményeit tekintve még nem érett a gyermekvállalásra. 30-ig ne erről ne is faggasd a gyerekedet!
2020. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek az 5-ös válaszolóval azzal a kivétellel, hogy 30 felett se. Magánügy!
2020. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
92%

Anyám 31 éves volt mikor megszült.

A nagymamám 36 volt anno mikor édesanyám a világra jött és a dédnagymamám pedig 37 éves volt.

Nincs ebben semmi szokatlan. Igaz, hogy rossz az, ha kevés ideig van az unoka a nagyszüleivel, a dédszüleit pedig sosem látta, de ha ez van..Nem lehet elsürgetni az időt.

2020. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 35 évesen szültem. Szerencsére nekem normális édesanya jutott, akinek rajtam kivül is volt élete, és soha nem szólt bele, pedig biztos vágyott unokára, nem terhelt, nyaggatott fenyegetett ezzel.

Már 9éve nagyinak is olyan szuper mint anyukánal 💙

2020. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányod még az átlagot sem érte el,még jövő után se éri el az átlagot.


[link]


26 évesen kevés nőnek van gyereke viszonylag,a 40 év alatti férfiak 70%-ának nincs gyereke.


A "későn" ma már olyan 40 körülinek számít,nem a 20-as évek végén,ugyanis a többségnek még akkor sincs.

2020. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, neked elment az eszed? 26 éves a lányod, egy kis csitri még! Milyen "későről" beszélsz? Milyen falusi paraszt vagy már?! És ha sosem akar gyereket, akkor mi van? Egyre több nő vállalja fel, hogy nem teszi tönkre az életét gyerekkel!
2020. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!