Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanád el a családodn...

Hogyan mondanád el a családodnak ha átverne valaki a netes társkeresőről? Elmonjam mi történt vagy inkább magamba hagyjam?

Figyelt kérdés

Engem sajnos csúnyán átvertek egy netes társkereső oldalon.

Segítségre lenne szükségem mivel átvert és nem tudom feldolgozni viszont nem merek beszélni róla a családomnak mert szégyellem magam. Mit tegyek?

Te hogyan mondanád el a családodnak ha átverne valaki a netes társkeresőről? Elmonjam mi történt vagy inkább magamba hagyjam?

jún. 27. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

10_es, fogalmad sincs mi lehet a háttérben. Legjobb barátnőmet megverték és megerőszakolták egy társkereső"randin" mikor 16 éves volt.

Nem kell látatlanban hülyeségeket írni.

jún. 28. 09:41
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod ezen túltenni magad, keress egy orvost/barátot akiben megbízol, és akinek ki tudod beszélni a történteket. Ha súlyos a helyzet, akkor javasolnám inkább az orvosi segítséget. Ha ezen túl vagy, talán tisztább fejjel tudod mérlegelni, el szeretnéd-e mondani a családodnak. Azt megkérdezhetem, hogyan vertek át? Ha esetleg megkárosítottak, vagy ne adj isten erőszak történt, kérlek tegyél feljelentést.
jún. 28. 09:57
 13/16 anonim válasza:
18%
Nekem is voltak kemény durva mélypontok, de talpra állok mindig.Halálos betegség,kudarc,csalódások.De nem kesergek,megyek előre kőkeményen.Ha 100x leütnek,én akkor is állom a sarat.A szeretet mindent legyőz!
jún. 28. 10:59
 14/16 anonim válasza:
17%
Ez a 11es nek szólt.
jún. 28. 11:00
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem társkeresőztem soha, de a lényeg:

A szüleimnek csak akkor mondanám el a legszükségesebbet erről, ha valamiért a segítségükre szorulok emiatt, vagy velük élek és kikerülhetetlen a téma, mert eddig is beavattam őket a részletekbe.

De csak azért, hogy könnyítsek magamon, arra ott vannak a barátok, az online oldalak (pl. ez is) vagy a pszichológus.

És csak azért, hogy azt hallgassam, hogy megint én voltam a hülye, vagy "Na ugye, mi megmondtuk!" biztos, hogy nem mesélgetnék, mert nem vagyok mazochista.

jún. 28. 12:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Neked kell mérlegelni. Te ismered őket, úgyhogy valószínűleg a majdani reakciójukat is el tudod képzelni. Ha csak még egy ,,pofont” kapnál tőlük, akkor ne mondd el, főleg, ha még évek múlva is téma lesz (például ismerőssel megtörténik ugyanez, és akkor mondják, hogy ,,Jaaaj, hát ez a mi gyerekünkkel is megtörtént”). Ha tudod, hogy ez történne, akkor inkább mondd el bárki másnak névtelenül, vagy a barát(ok)nak.
júl. 3. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!