Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 A kérdező kommentje:

A munkaugyi központról jobb nem beszélni semmit nem segitettek,helyette be akartak rakni 7-8 osztályos tanfolyamra érettségivel és szakmával. A 7-8 tanfolyam azoknak van akik kvázi írni olvasni nem tudnak...

Aztán aláírtam,hogy jobb mint a semmi de végülis ez nem indult.

2020. jún. 28. 15:13
 12/88 A kérdező kommentje:
Párom sajnos csak cseszegetni tud segíteni meg nem segít az ö Melohelyén is megkérdezte egyszer de azóta sem. Én meg ha úgy van erdekel egy hely havonta visszamegyek érdeklődni hátha változott valami.
2020. jún. 28. 15:14
 13/88 anonim ***** válasza:
25%

Hány éves vagy? Érettségivel mehetnél rendőrnek is.


Ezt is lehet lepontozni!

2020. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
88%
13: Oda se veszik fel az embert, még az elején megbuktatják hülye indokok miatt. Tapasztalat! Kár próbálkoznia.
2020. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
31%
nem tudom, mihez hogyan, mennyire ertesz, nezegess esetleg home office munkakat is, illetve picit betajolhattad volna, merre laksz, merre keresel. En is keresgettem sokat, ha epp helyileg kozel vagy, tudnek mutatni parat. Csatlakozz Facebook csoportokba, ott talalhatsz illetve irhatsz ki allaskeresesi posztot. A Balaton korul sok helyre keresnek vendeglatos helyre, nehez, de mobilisnak kell lenned, mert az ilyen bufes helyekre keresnek, viszont lehet neked pont kiesik :/
2020. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
91%

"A sereg-es kommentektől meg kivagyok, nem tudom egy ember írogatja-e."


Igen, ez egy elmebeteg, aki mindenhova odaírja ezt az egy szót, vagy ennek a hosszabb verzióját, ahol magyarázza, hogy szerinte mindenkinek a seregbe kellene mennie... Tényleg nem normális az ember.

2020. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg szerintem is a Balaton környéke jó irány, mert ott nyárra mindig keresnek extra munkaerőt.
2020. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
82%

16: Akkor jól éreztem. 😂

Eszembe jutott még egy dolog: Hirdesd magad Jófogáson, csak a végére fontos odaírnod hogy MLM-es cégek NE keressenek!!! Forever, valami biztosítos cég is ügyesen beadta a dolgot, Avon... Ezeket elkerülheted így.

Illetve ki szokták írni buszmegállókba, faliújságokra hogy mittudomén: fűnyírást, metszést olcsón vállalok! Ilyesmi. Amihez értesz meg amire most szüksége lehet az emebreknek.

2020. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 A kérdező kommentje:

Igen ez jó ötlet hirdetni fogom magam.


Tanulni már nem valószínű 34 vagyok nem huszonéves,a rendőr meg úgy tudom nappali nem levelező iskola.

2020. jún. 28. 15:47
 20/88 anonim ***** válasza:
95%

A párod egy tapló, mondjuk segíthetne is, ahelyett, hogy cseszeget. Ha olyan könnyű munkát találni, akkor mutassa meg, hogy hogyan meg hol olyan könnyű.

Szerintem is ilyenkor a legjobb, ha hirdeted valahol, hogy munkát keresel.

Vagy legvégső esetben regisztrálsz valamelyik közvetítőnél, de azt csak akkor, ha végképp nincs más.


Sajnos az MLM hülyeségeket sehogy nem lehet elkerülni, hiába írod oda, meg legtöbbször úgy adják elő, mintha rendes munka lenne, aztán csak az "interjún" derül ki, hogy miről is van szó. :D Ezeket úgy lehet legjobban kiszűrni, hogy ha rákérdezel valami konkrétumra, akkor csak ködösítenek.

2020. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!