Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:

Elszórni? Te ilyenkor magadnál vagy? Egy hely ami az otthonunk lehet az nem el szórás hanem alapvető dolog,hogy legyen hol élni,aludni stb.


Biztos okosabb lett volna ugyanezt a pénzt kidobni az ablakon azzal, ha az albérlet tulaj zsebét tömöm...

2020. jún. 28. 16:24
 32/88 anonim ***** válasza:
89%
Aki a sereges példát írta, annak nagyon segített aki pl. pacifista és nem egyezik a világnézetével, hogy ő fegyvert hordjon. Arról nem is beszélve hogy pl. akinek mondjuk van krónikus betegsége az eleve alkalmatlan. Írjad csak a sereget, ha te annyira ajánlgatod akkor menjél te oda.
2020. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyok normális, mert ajánlok egy biztos, állami, munkahelyet?"


Nem, te tényleg nem vagy normális. Neked ezt a sereget írogatni a fétised, legalább ötvenszer leírtad már. Húzz te oda, és ne minket zaklass ezzel a hülyeséggel.

2020. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
19%
Pedig oscarral (taxisbusz) ki tudnál jönni, én mindig oscarral járok ki messzebb helyre dolgozni, mindössze pár ezer forint! Szállás ingyenes!
2020. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
92%

Bocs de aki a határvadász járőrtárs tanfolyamot ajánlotta az sem a szimpla járőr rendőr suli.


A határrendész 1,5 év, nézz utána.

Határrendészeti rendőr

Közrendvédelmi rendőr

Közlekedési rendőr

Bűnügyi rendőr


Ezek 1,5 éves képzések

Ezt a képzést csak azok kezdhetik meg, akik az alkalmassági feltételek teljesítésén túl, rendelkeznek rendészet ágazati szakmai érettségivel.


Szóval ő csak az alapképzést tanulhatná ami 2 év, kamilláztam is hogy egy határrendészt minden szakmai képesítés nélkül gyakorlatilag semmi szakmai tudassal képeznek 6 hónap alatt. Mert én úgy tudtam hogy képzés után szakosodnak. Elképzelted a tapasztalatlan civilt a határon miközben a határt kell megvédenie? Szerinted a kérdező kuka fizikummal hogy bírná, mert ő írta, hogy a fizikuma kuka.


Vannak akiknek a fegyveres erők nem pálya, akik pl. pacifisták. Szóval a rendőrségi pályánál a korhatárt nem tudom, de amit írtál hogy fél év az maximum valami szakmai továbbképzés lehet már rendőrként érettségizetteknek.

2020. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy a párod nagyon tahó, én már megmondom őszintén én a helyedben már rég dobbantottam volna mellőle. Azért az ilyen bunkó beszólásoktól is lehet lelkileg nagyon neccesen éreznie magát az embernek pláne ha nagyon is akar dolgozni.
2020. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
27%
Oscarral ki tudsz jönni az pár ezer forint, és ide nem kell önéletrajz, csak dolgozni kell (könnyű) ha együtt tudsz élni másokkal, semmi gond nem lehet (2-3 ágyas szoba)! Ételre tudsz kérni pénzt? Ha nem kisegítelek, de vissza kell fizetned! -3, -34
2020. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
50%
Sereg...az, a nettó 200-at nem éri el ott a fizetés.
2020. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos elmúltál 30 éves, így egyre kevesebb esélyed lesz normális munkát találni. Ami elég szomorú, mert sok munkahelyen úgy tesznek, mintha az, aki betöltötte a harmadik X-et, vagy már át is lépte, valami őskövület lenne, aki nem képes rendesen dolgozni, vagy új dolgokat megtanulni. Ez a tapasztalat, meg sajnos a statisztika is ezt mutatja. A Munkaügyi tényleg egy sz*r, sosem segítenek az embernek, helyette három havonta raportra hívják. Én is voltam munkanélküli, én is elmúltam már jócskán 30, és nehezen találtam munkahelyet. Pedig érettségim van, több OKJ-m (hasznos OKJ-k, amikkel el lehet helyezkedni), idegen nyelvet is beszélek, mégis nehezen tudtam elhelyezkedni. Mert már nem vagyok huszonéves. Meg "túlképzett" vagyok. Folyton jöttek az indokok, hogy miért nem vesznek fel.
2020. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
90%
Ezen az oldalon nagyon kitűnik mennyire sok inkompetens van a világon. Már bocs, seregbe meg rendőrnek azért általában az megy, aki hivatàsnak választja. Most komolyan egy nőnek ajánlgatjátok ezt? Én se mennék el egyiknek se, mert abszolút nem az én világom, azért ennyire ne legyen már minden mindegy csak “dógozzunk”. Ez nem normális és amíg sokan úgy gondolkodnak, hogy aki nem vállal el a személyiségéhez abszolút nem illő munkát annak büdös a munka. Nem, egyáltalán nem az és amúgy sem teheti meg sok ember, hogy válogat, de azért van egy határ.
2020. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!