Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
73%
49-es hagyjuk már ezt a klisét, komolyan. Hasonló agymenés, mint amit a sereges meg rendőrös... azért amiket itt ajánlgattak eddig azokat én sem vàllalnám el. És nem azért mert nem akarok dolgozni, hanem mert ezek mind siralmasak.. azért mègiscsak az életem nagy részét fogom azzal tölteni.
2020. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell élete nagy részét azzal tölteni. Ha az ember dolgozni akar, valóban elvállal bármit. Aztán ha már van állása, és nem hal éhen, akkor lehet közben keresgélni, de átmenetileg minden jobb mint munkanélküliség. Főleg most a vírus után.
2020. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:

49

Jo nagy sablon kamu amit irsz,vagy te talán bármilyen munkára megfelelsz tökéletesen?


Számtalan van amire jelentkeztem és olyanok amiben van tapasztalatom,ettől fuggetlenul probalkozok más irányba.


Ez olyan dolog,hogy én lennék segedápoló bármikor de van olyan ismerősöm aki ettől undorodik és inkább kapálna naphosszat mint ezt.

Nem vagyunk egyformák!

2020. jún. 28. 18:19
 54/88 A kérdező kommentje:
50 ismerem az oldalt fentvagyok ,én Hajdu Bihar megyében élek.
2020. jún. 28. 18:19
 55/88 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező azt mondtad be adtad a jelentkezését a postára azal mi van ,nem álom meló de pénz ,az pénz ,én csináltam másfél évig 60 kg nőként kézbesítőként átmenetileg ki lehet bírni,de van érettségid így postára ablakba is jelentkezhetsz.
2020. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
14%

Érdekes, én a sereggel és a rendőrséggel idióta vagyok, oké.

De írt valaki más használható tippet? Nem sokan.


https://www.youtube.com/watch?v=DErSBGjmDqQ


Ja, és a KATONA, az nem azt jelenti, hogy mindenki harcoló alakulatnál szolgál.


De mindegy, kérdezőnek sok sikert, a többiek meg, ajánljanak neki mást!

2020. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
10%

Ja-ja ismertem ilyen nőt, az is hasonlóan előadta hogy ő mindent megpróbál, de minden igyekezete ellenére semmi munkát nem talál. Ha valaki próbált neki segíteni munkát találni, akkor annak is volt minden munkára valami kifogása. Csak ő már 5+ éve ezt játszotta. Egyértelmű volt, hogy nem akar dolgozni.

Te gondolom ugyan ezt játszod a pároddal. Eltartatod magad vele, (gondolom igényeid azok vannak) aztán ha adódna is munkalehetőség, akkor mindenre csak a kifogáskeresés megy. Érthető hogy ki van akadva. Én már kiraktalak volna. Rajtam ne élősködjön egy nő se! Ez a véleményem!

2020. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:

Nem kifogas keresés te elég fura felfogású vagy amire nem vagyok alkalmas azt nem fogom megpróbálni pl 50kgsan gyenge fizikummal katona...a páromat se állítom be 190magas és 110kgjaval olyan munkára ami nem neki való.


Már azt is mondtam paromnak ha olyan könnyű keritsen melot el fogok menni rá,de hallgatás van azóta is ...anyukája vissza mondta,hogy nem talált ő sem munkát.

Neki is csak a szája nagy de még mikor mentem jelentkezni sem kísért el...akkro legalább latta volna hogy nem hazudok hanem tényleg jelentkezem csak hiába. Nincs titkolnivalóm jöhet velem!!


Nagyon oda vágott a vírus Máskor a vendéglátásban mindig volt meló most alig pár hirdetés van.

2020. jún. 28. 19:30
 59/88 A kérdező kommentje:

57 Ja és kirakni én tudnám őt,mert a ház az enyém. Érdekes ezt mégsem

mondtam neki soha,Mèg akkorsem amikor volt olyan időszak mikor többet kerestem mint ő,mert pörgött a turizmus és jo helyen dolgoztam.

2020. jún. 28. 19:32
 60/88 anonim ***** válasza:
67%

"Rajtam ne élősködjön egy nő se!"


De azért krogatni meg lepippantani magad vele jó volt, nem igaz?


Cserébe meg nem akarsz adni semmit, dolgozzon 0-24-ben. Na, nekem se jó a véleményem az ilyen pasiról!

2020. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!