Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliség miatti balhé?

Munkanélküliség miatti balhé?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs munkàm,már szinte mindent vegigjartam pàrom meg olyan szövegeket lök oda hogy aki akar az talál munkát.Pedig már a takaritótól kezdve mindente beadtam ,értve ezt arra,hogy nem válogatok benne amit tudok elvégzem.

Már azért nem is tudom menjek e keresni melot mert azt is elmondta az útikoltsegre sok ment el. De ha helyben nincs muszáj a környező városokat járni. Hirdeteses oldalakon amik vannak rendre nem kapok választ. Mit tegyek ?


2020. jún. 28. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
20%

20.03


Na pont az ilyen hülyéket használják ki a nők, mint te.

2020. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb pasi olyan smucig, hogy nem akar egy vasat sem adni a nőnek, de bezzeg azt elvárja, hogy legyen tisztaság, tiszta ruha, meleg kaja az asztalon - hát akkor takarítónő, házvezetőnő, kva, szakácsnő is a nő egy háztartásban, ez több munkakör - ha már az érdekeket nézik a t. hozzászólók, meg csak a pénzt, akkor ha azt vesszük a kérdező most is dolgozik otthon, csak nem kap érte fizetést és semmibe sem veszik a munkáját.
2020. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
8%
Ha azt akarom hogy egy nő "kiszolgáljon" akkor elmegyek a Gubacsi útra, azt találok olyat ócsóbban.
2020. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
85%
Aki ilyen xarrágó, az jobb is, ha a gubacsira jár és nem való neki szereteten alapuló párkapcsolat.
2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
15%

20.07


A háztartásbeli dolgokat a legtöbb DOLGOZÓ nő is megcsinálja munka után. Mert természetes. Nem csak a pasiért, hanem magáért is, már ha nem túl igénytelen, aki koszba is jól érzi magát.

2020. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azt természetesnek veszi mindenki, ha egy nő 3 műszakot nyom le - munka, háztartás, gyereknevelés -, de ha mondjuk a munka kiesik, akkor már fel is akasztanák az "eltartott"-at.


Hát igen, minden dolgozó nő agyon van terhelve és EZ NEM TERMÉSZETES!

2020. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok én xarrágó, azoknak a jányoknak is megfüzetem a kiszolgálás árát, főleg ha jól dolgoznak.
2020. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
0%

20.16 #76


Persze ha a férfi nem dolgozik és a nőnek kell eltartania, akkor az a pasi egyből egy link, léhűtő alak. De ha a nő van eltartva, az természetes mi?

2020. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
48%

Oké, akkor itt a megfelelő lehetőség a kérdezőnek, legyen kva és akkor legalább nem ingyen krják, meg még meg is fizetik.


Sajnos társként nem becsülik meg - úgy tűnik -, de ha kva lenne, az más! Ha jól dolgozik, azt megfizetik ugye....

2020. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
63%

Igen, az lenne a természetes, ha a nők csak a gyerekekkel és a háztartással, meg a párjukkal foglalkoznának és a férfiak keresnének annyit, hogy nem kellene egy nőnek sem dolgoznia pluszban mellettük.


Ma ha egy pasi nem dolgozik, az otthon csak döglik - link alak.

Egy nő meg akkor is dolgozik, csak azt senki sem tartja munkának és nincs társadalmi megbecsülése.

2020. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!