Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan zavarnak a párom...

Jogosan zavarnak a párom korábbi kalandjai?

Figyelt kérdés
van egy kisfiunk 15 honapos.tegnap elmentünk kajcsizni 3 an és beszélgettünk mindenféléröl.kéRdeztem hogy amikor nem volt neki barätnöje 2 évig elöttem,akkor volt e neki valaki ebben a 2 évben.azt mondta igen..3-4 csajjal lefeküdt de kapcsolata nem volt velük..és hozzätette hogy egyik az valamelyik régi exe volt.(régen amikor ugyanezt a kéRdést feltettem akkor azt mondta hogy a 2 év alatt csak 1 csajjal feküdt le.most meg ezt.bevallom nagyon zavar,hiäba ez akkor volt mikor engem még csak nemis ismert.föleg hogy exel is lefeküdt egyszer .lehet ha most is talälkoznänak ismét megtenné vele ?vagy akär mässal?ezen gondolkozom,és nagyon rossz.tegnap kéRdeztem ezt töle,és nevetett hogy dehogyis meg mit gondolok ilyen hülyeségeket,barätnöt ö sosem csalt meg,és szeret engem is meg a kisfiunkat..de engem zavar..tän az hogy régebben mäst mondott mint most.tegnap szeretkeztünk este(habär ez volt a fejemben végig,és igy alig volt kedvem),és attol félek hogy ez megrontja a kapcsolatunkat.én borzalmasan féltékeny tipus vagyok,és most hogy igy mondta ezeket,bele is gondoltam hogy ö mässal ugy együtt..elmegy mindentöl a kedvem:(
2008. nov. 25. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem valamennyire jogosan zavarnak, de ettől még nem fog téged megcsalni! Amúgy a mai világban már elég nehéz olyan pasit (nőt) találni, akinek ne lennének megelőző kalandjai.
2008. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pedig fölöslegesen idegesíted magad, és a bizalmatlanságod meg őt fogja zavarni, ha felhozogatod neki a témát. És ha netalántán vége lenne köztetek is, nem azért lenne vége, mert megcsalna, hanem azért, mert olyan miatt aggódsz, ami nem aktuális.
2008. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem jogos, hogy zavar, hogy korabban mas kalandjai voltak. Az meg lehet jogos, hogy az zavar, hogy nem mondott igazat. De ahogy te is irod, az meg elotted volt.

Ha most boldog veled, akkor miert csalna meg? mikor "szabaduszo" volt, akkor az mas helyzet volt. 2 ev alatt 4 alkalom nem sok szerintem.


Szerintem probalj meg kevesbe feltekeny lenni. Es nem kepzeld el massal, mert az termeszetesen faj es rossz. Meg nekem is, pedig nem vagyok feltekeny tipus.

Te pedig irod is magadrol, hogy nagyon az vagy. Probalj meg kevesbe feltekenynek lenni, jobbn bizni benne, nehogy emiatt romoljon meg a kapcsolatotok.

2008. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jogosan zavarnak. Előtted volt, ahogy írtad, még csak nem is ismert. Azt hitted, szűz volt, mikor összejöttetek? Hazudni pedig azért hazudott, mert ismer téged és tudta, hogy ilyen lelki drámát rendeznél ebből a butaságból magadnak, így meg akart kímélni mindkettőtöket. A múltján már úgy sem tud változtatni az ember... Én nő vagyok és igazából sosem zavartak a pasijaim engem megelőző kalandjai, sőt, némelyik igen érdekes és tanulságos vagy vicces volt, aztán pedig miután szétmentünk, majdnem mindegyik kikötött az ágyamban újra búcsú-búcsúszexre, de mikor nekem lett új, komolyabb kapcsolatom, vagy neki, már nem volt kérdés, hogy előfordulhat-e ilyen mégegyszer, mert természetesen nem.

Annak pedig örülj, hogy a párodnak egészséges szexualitása van, elvégre ki az a pasi, aki kibírná 2 évig szex nélkül, vagy maximum 1 alkalommal?

Szex közben pedig inkább arra gondolj, hogy milyen jó csaj vagy, ha a pasid simán megkapna másokat is, neki mégis te kellesz, mert te vagy a legjobb számára!

2008. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a välaszokat,igazatok van nagyon is.tényleg hasznos välaszokat adtatok és belättam,hogy hülyeség ilyenen törnöm a fejem.köszönöm hogy iratok!
2008. nov. 25. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit számit az h mi volt előtte?A túlzott féltékenységgel csak elvaditod.
2009. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!