Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaha veletek...

Volt már valaha veletek olyan, hogy a párod miatt meg kellett szakítani a kapcsolatot a családoddal?

Figyelt kérdés

A családom állandóan kritizált és mindenben a rosszat látták meg,plusz kihasználtak sok dologért, mert segítőkész vagyok.


A párom már nem bírja nézni, ahogy viselkednek velem, így azt akarja, hogy őt válasszam.

Azonban engem lelkileg megterhelne, ha megszakitanam a kapcsolatot a családdal.


Röviden ennyi. Részletesebben leirni mindent, hosszú lenne.



#Család és barát
2020. júl. 3. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
csak a páromért nem szakítanám meg a kapcsolatot velük
2020. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Volt majdnem ilyen, az idióta féltékeny pasim először elmarta a haverjaimat, aztán nekiállt fúrni a mostohatesóimat is, plusz közölte, csak én mehetek hozzájuk, mert én életveszélyes helyen lakom (tízker :) )

Nálatok lehet, kissé árnyaltabb a helyzet, de csak miatta ne tedd.

2020. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Inkább limitálni kellene a kapcsolattartást, nem megszakítani, mert ha tényleg így van, ahogy írtad, azt én se nézném szívesen. Elég sokat esne a szemben ha látnám a párom lábtörlőként, nem tudnék vele már jövőt elképzelni, mert nem gondolnàm, hogy stabil és biztos jövőt tudnánk együtt építeni emiatt. Sajnálom én így látom, én nem szeretném a páromat így látni, hogy kihasználják, csesztetik (és ő ezt tűri)...
2020. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon mérgező az a család, akkor a páromtól függetlenül megszakítanám velük a kapcsolatot. Persze jó lenne tudni, ténylegesen miket csináltak veled, így kissé látatlanba kell véleményt mondanunk.
2020. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mèrgező a légkör én is lehet, hogy javasolnék ilyet... főleg ha a párom kihasznàlása, segítőkészsége a mi kapcsolatunk èpítésènek a rovásàra menne.
2020. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Például az egyik tesóm állandóan kritizált, úgy beszélt, mint egy kutyával.


Anyukám a saját férjét (aki nem látott) kint hagyta az utcán, amig anyukám be nem ment és el nem pakolt ertsd: egy órát.plusz egy csomószor anyukám lelkileg terrorizalt, de az egyik nővérem is.


A másik tesóm meg úgy normális, mert vele jobban tudok kommunikálni, de benne is meg van ez a lenezettseg. Mindenkit lenezunk.

2020. júl. 3. 19:35
 7/21 A kérdező kommentje:
És amikor a pszichologusomnak meséltem régebben anyukám,rol, közölte, hogy ő még ilyet nem hallott...
2020. júl. 3. 19:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Uh, hát akkor elég mérgező a légkör sajnos... Ha semmiképp se tudnék velük dűlőre jutni, akkor lehet, hogy a páromtól függetlenül megszakítanám velük a kapcsolatot, de minimum nagyon eltávolodnék tőlük.
2020. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem, ezt csak neked van jogod eldönteni. Neki lehet véleménye, de el se muszáj mondani.


Annyi dolgot mondhatott volna, miért pont ezt, hogy választanod kell közöttük, ez gáz.

2020. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Thispain ***** válasza:
75%
Miért viselne meg téged lelkileg, ha megszakítanád velük a kapcsolatot?
2020. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!