Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért jobb minden,...

Másoknak miért jobb minden, mint nekem?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, ha a szülei meghalnának nekem senkim nem lenne. Míg másoknak már saját családjuk van férjjel és gyerekkel, nekik sokkal könnyebb minden.
2020. júl. 5. 16:16
 1/8 anonim válasza:
58%
Hány éves vagy?
2020. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, lehet még férjed gyermeked biztosan! Mennyi idős vagy?

Nekem fordított a helyzet, ha a férjem és gyermekem és pár barátom nem lenne, nem lenne senkim, sajnos igazi apa anya, család nem adatott meg. :/ Sokáig voltam nagyon magányos.

Ne add fel! Fel a fejjel, minden jót kívánok!

2020. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel vitatkoznék. Tudod mennyire boldogtalan házasságok vannak?
2020. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28 vagyok.
2020. júl. 5. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen még nem vagy elkésve. Ne sírjál már!
2020. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Semmivel sem vagy elkésve, én is 28 vagyok, most jött helyre az életem. Sokakat ismerek akik bőven 30 után találtak rá a parjukra, akkor lett gyerkőc stb.

Elhiszem hogy vannak mélypontok amikor rosszul érzed magad, de még előtted az élet használd ki, ismerkedj. :)

2020. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Negyven elmúltam, meleg pasi vagyok, aki ilyen korban már senkinek sem kell. Sem szüleim, sem más rokonaim nem élnek. Egyedül küzdök minden nap, nem nagyon számítok senkire sem. Nem mondom, hogy sz@r,de nem is annyira könnyű, mint sok kívülálló gondolná.
2020. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem férjem gyerekem van,de szüleim már nincsenek pedig csak 30 vagyok. 25 éves korom óta mikor anyám is meghalt,és 1 évig nem is volt senkim a világban.döntöttem vagy belehalok vagy küzdök.
2020. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!