Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszúl esik túl reagálom?

Rosszúl esik túl reagálom?

Figyelt kérdés

A férjemnek lett saját számlája meg bankkártyája.

Ő dolgozik én a gyerkőcökkel vagyok itthon. /Mindíg senki voltam a családban a családja szemében. /

Mióta lett neki saját számlája dugdossa előlem a telefonját ha beírja a kódot. Nehogy meglássam és betudjak lépni a netbankba. Nem mintha akarnák.

Nekem ez rosszúl esik.

Nem lopnám el a pénzét. Nem költöm el hülyeségre. Semmit nem veszek így sem csak kaját meg a gyerekeknek ruha ha kell.

Azt mondja nem kell azt nekem tudni.

Túl reagálom szerintetek?



2020. júl. 6. 15:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem reagálod túl, ha ennek nem volt semmi előzménye.

Mondjuk szerinte szórtad a pénzt.

Gyerek van, így már meggondoltabban kell dönteni, de nekem nem kellene ilyen "dugdosós" kapcsolat.

Talán próbálj vele beszélni!

2020. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyik napról a másikra lett ilyen?
2020. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Valami nagyon nincs rendben nálatok, ha ennyire bizalmatlan a férjed.
2020. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, lehet, hogy van gyereketek, de hogy ez nem egy házasság az tuti.
2020. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A családi is az ő számlájára megy? Csináltasd te is, és ha tudsz minél hamarabb menj el dolgozni legalább részmunkaidőbe. Nem függhetsz 100%-ban másoktól. Nem reagálod túl, de így nagyon ki vagy szolgáltatva neki.
2020. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Sose volt ilyen.

Volt hogy haza jött az összes fizetését ide adta. Én rendezek mindent rezsi stb.

Nem szortam sose a pénzt.

Most házat törlesztünk és tudom hogy az az első nem a felesleges dolgok. Ha valami drágábbat akarok mindíg megbeszélem vele előtte.

2020. júl. 6. 15:21
 7/36 A kérdező kommentje:
A családi nem az ő számlájára megy.
2020. júl. 6. 15:23
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

#6

Semmi más nem változott? Nem veszel észre semmit?

Arra gondolok itt, hogy lehet lett egy csaja...

2020. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

A ház kinek a nevén van? Remélem az közös...

Meg kéne beszélnetek ezt. Alapvetően semmi gond nincs azzal, ha mindkettőtöknek van saját félretett pénze, elvégre bármikor bármi történhet. Ha neki is van, legyen neked is. A fizetése a közös számlán van? Nem fogy róla a pénz?

2020. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom... külföldön dolgozik. Nem gondolnám hogy van valakije. Elkezdett jobban keresni.

Arra gondolok hogy most játsza az eszét hogy ő mennyit kap most!

2020. júl. 6. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!