Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszúl esik túl reagálom?

Rosszúl esik túl reagálom?

Figyelt kérdés

A férjemnek lett saját számlája meg bankkártyája.

Ő dolgozik én a gyerkőcökkel vagyok itthon. /Mindíg senki voltam a családban a családja szemében. /

Mióta lett neki saját számlája dugdossa előlem a telefonját ha beírja a kódot. Nehogy meglássam és betudjak lépni a netbankba. Nem mintha akarnák.

Nekem ez rosszúl esik.

Nem lopnám el a pénzét. Nem költöm el hülyeségre. Semmit nem veszek így sem csak kaját meg a gyerekeknek ruha ha kell.

Azt mondja nem kell azt nekem tudni.

Túl reagálom szerintetek?



2020. júl. 6. 15:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

"Arra gondolok hogy most játsza az eszét hogy ő mennyit kap most!"


Én nem hiszem.

Akkor nem dugdosná, hanem mutogatná.


Külföldön dolgozik,...dugdossa a telefonja kódját,...külön számlát és kártyát csináltatott... és szerinted nincs nő a dologban?

Irigylem a nyugalmadat!

2020. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Akkor becsajozott. Sajnálom.
2020. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy küldi valakinek a gyerektartást, és nem akar otthon miatta balhét.
2020. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom de ez a hirtelen változás szinte biztos, hogy új nő miatt van
2020. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Új nő, és arra spórol: a hátad mögött megszervezi a saját kinti életét. Ottani lakásbérlésre sok elmegy. Sajnálom, de biztosan van már ott egy második családja. 100%.
2020. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarja, hogy lásd, hogy mire költ.
2020. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%
Én is sajnálom, mert ez új nő. Remélem közös néven van a házatok, lesz hová menned a gyerekekkel és van tartalékod.
2020. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Dehogy közös. 16 éves voltam mikor megismertem. 18 mikor összeköltöztünk. Az anyja sose engedte volna neki hogy a nevemre kerüljön valami.

Most albérletben vagyunk míg elkészül a ház amit törlesztünk azt meg a 2 gyerek nevére akarja íratni.

2020. júl. 6. 16:06
 19/36 A kérdező kommentje:
Hülye voltam hogy eddig vele maradtam. Pedig már máskor is volt hogy bajok voltak. Nem is nő miatt hanem Ő miatta és a családja miatt.
2020. júl. 6. 16:08
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered, ezer oka lehet sajno. Jobb fizu, vagy hogy kirúgták, esetleg többet költött, eljátszotta valahol, vagy függetlenedned mert válni akar....

Rengeteg szélsőséges ötlet, és mind csak alaptalan találgatás, sajnos nem tudunk eleget, de sok különböző oka is lehet. Még az is hogy vett neked valami nagyot ajándékba.


Amúgy biztos bunkó kérdésnek számat, de neked nem para ez a szitu, hogy nincs saját kereseted? Én szoronganék, nem azért mondom, mert neked is így kéne érezned, csak főleg egy ilyen furcsa szituban, azért kellemesebb tudni, hogy van saját jövedelmed is, és nem függsz pénzügyileg mástól.

2020. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!