Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszúl esik túl reagálom?

Rosszúl esik túl reagálom?

Figyelt kérdés

A férjemnek lett saját számlája meg bankkártyája.

Ő dolgozik én a gyerkőcökkel vagyok itthon. /Mindíg senki voltam a családban a családja szemében. /

Mióta lett neki saját számlája dugdossa előlem a telefonját ha beírja a kódot. Nehogy meglássam és betudjak lépni a netbankba. Nem mintha akarnák.

Nekem ez rosszúl esik.

Nem lopnám el a pénzét. Nem költöm el hülyeségre. Semmit nem veszek így sem csak kaját meg a gyerekeknek ruha ha kell.

Azt mondja nem kell azt nekem tudni.

Túl reagálom szerintetek?



2020. júl. 6. 15:12
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Nekem ajándékot. Dehogyis. Még karácsonyra is én veszem meg magamnak és csomagolom be és lepődök meg a saját ajándékomon.

De para és azon vagyok hogy legyen állásom meg tanúlni is szeretnék menni.

2020. júl. 6. 16:12
 22/36 anonim ***** válasza:
91%

"Most albérletben vagyunk míg elkészül a ház amit törlesztünk azt meg a 2 gyerek nevére akarja íratni"


EBBE BELE NE EGYEZZ!!!!!!


Ha válásra kerül a sor, akkor eladjátok és a fél ház árán tudsz magadnak venni valamit. Ha a gyerekek nevén lesz, földönfutóvá tesz!

2020. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
Akkor rohanj most tanulni szerintem, amíg kb stabil a talaj.
2020. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
97%
Milyen házat törlesztetek? Az kinek a nevén van? Nagyon át vagy te b_szva.
2020. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
92%
A férjed az elhagyásodra készül, és azt szervezi, hogy semmid se maradjon.
2020. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
20%

Ülj le a férjeddel beszélni, ne legyél ilyen bizonytalanságban. Az higy mi itt mint gondolunk az egy dolog. A válaszokat ő fogja tudni megmondani ha hajlandó az őszinteségre.

Hány évesek a gyerekek? Ha tud vigyázni a gyerekekre valaki pl valamelyik családtagod akkor elmehetnél részmunkaidőbe legalább dolgozni. A tanulást csak úgy tudom elképzelni ha valaki vigyáz rájuk, de ha a férjed nincs otthon így szerintem nem biztos hogy megvalósítható.

Házasok vagytok amúgy? Mert én szoktam úgy mondani hogy a férjem, pedig nem az csak régen vagyunk együtt. A jövőben ez még fontos lehet.

#22. A kérdező azt mondta hogy nincs kifizetve a ház, sőt csak most épül ezért nem laknak benne.

2020. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
Már beszélt a kérdező a férjével, az pedig azt felelte az eltitkolt bankszámlajelszóra, hogy "nem kell azt neked tudnod". Szóval ezen túl vannak már.
2020. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
19%
Végigolvastam megint, de nem írta higy elbeszélgetett volna vele. Komolyabb beszélgetésre gondolok, nem arra hogy mit ettél reggelire. Egy olyanra amit akkor csinálnak az emberek amikor érzik higy valami baj van. Mert így mi találgathatunk, és oszthatjuk az észt, mikor az igazi választ csak a férj tudja.
2020. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%

#26

22-es vagyok


" A kérdező azt mondta hogy nincs kifizetve a ház, sőt csak most épül ezért nem laknak benne."


És ezt most miért írtad nekem?

Arra válaszoltam, hogy ne egyezzen bele abba, hogy a gyerekek nevére legyen íratva, mert akkor válás esetén nem kap egy fityinget sem.

Nem azt kérdeztem, hogy miért laknak albérletben.


Kérdező!

Veled kapcsolatban viszont azt nem értem, hogy ez, amire most a hitelt fizetitek, milyen ház?

Mert az előzményben valami olyasmit írtál, hogy a férjedé a ház, mert a rokonság nem is egyezett volna bele, hogy bármi is a te neveden legyen.

Vettetek közösen egy másik házat, vagy valami felújítási hitelt fizettek a férjed, házasságkötés előtt megszerzett ingatlanára?

De azt ugye tudod, hogyha a házasságkötés után lett vásárolva - és nem a férjed bizonyíthatóan különvagyonából (pl.öröksége) - akkor akárki nevén is van ez közös szerzeménynek számít?

Olyan jó lenne, ha ezt a részét tisztáznád, máris beljebb lennénk a válaszadással!

2020. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
27%
AM itt ez a sok "el akar hagyni" válasz azért jött mert te már eleve ilyesmire gondolsz, tehát az erre való bizonyítékokat emeled ki, a te sztorid alapján meg mi már egy iylen filterrel látjuk a képet, nem tudhatunk smemit biztosan, max hogy ez gynaús...
2020. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!