Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy "elhagy...

Hogy mondjam meg, hogy "elhagytam" 20.000 forintot?

Figyelt kérdés

Az elhagytam nem a jó szó, mert egy barátnőm kért meg, hogy vegyek neki valamit és majd kifizeti. De közölte, hogy mégsem kell neki és tartsam meg. Nekem nem kell, nem is tetszik, nem is használok ilyet.


Itthon nem lehet kapni, és külföldről hoztam, szóval vissza sem tudom vinni. Kozmetikum, eladni a teljes árán kb lehetetlen. Szerintetek hogy mondjam meg itthon?

Kértem, még mielőtt kimentünk, hogy utalja át nekem az árát és akkor megveszem, de hogy ő nem tudja, hogy kell utalni és ha hazajöttem, ideadja a pénzt. De most meg nem akarja kifizetni, pedig ezt nem is anyáék vették, hanem én külön, a zsebpénzemből.



2020. júl. 7. 12:26
1 2 3 4
 21/35 batta80 ***** válasza:
96%

Mondd el a szüleidnek!

Az én gyermekem járna így, biztos beszélnék a csaj szüleivel, a kis fruska hányszor megcsinálhatta már ezt!

2020. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Egy Natasha Denona palettát.

Az a baj, hogy egyáltalán nem az én színeim, anyukám ritkán sminkeli a szemhéját, így neki sem kéne, főleg ilyen drágán...

2020. júl. 7. 13:23
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
Az a "poén", hogy nem is igaz, hogy itthon nem lehet kapni. Magyar webshopokból meg tudta volna rendelni.
2020. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Fizettesd ki a "barátnőddel". Olyan nincs, hogy ő megvetette aztán meg nem kéri.
2020. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
91%
Mondd el a szüleidnek, hogy a patkány "barátnőd" milyen aranyos módon átvert.
2020. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 babyboom567 ***** válasza:
95%

Ha az én gyerekem lennél, akkor szeretném, hogy elmondanád, és segítenék visszaszerezni a pénzt, vagy segítenék értékesíteni,hogy ne bukj akkorát.

Többet ne csinálj ilyet.Pénzben nincs barátság.

2020. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
96%

26-ossal egyetértve én is azt szeretném,ha a gyerekem elmondaná.

Mond el a szüleidnek aztán a lány szüleinek is. Van róla esetleg valamilyen messenger beszélgetés vagy valami? Azt még meg is mutathatod.

A terméket add el,kicsit buksz rajta de nem a teljes összeget.

2020. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Na elmondtad?
2020. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Már azon is felidegeltem magam, ahogy elolvastam.

A barátnő biztos nem tenné zsebre, amit tőlem kap. A minimum hogy kifizettetném vele. A szüleidnek nyugodtan mondd el, ez nem a te hibád, nem tudhattad hogy átver.

De remélem, hogy ezek után minden kapcsolatot megszakítasz vele... Más pénzével ne szórakozzunk már. :(

2020. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fel fog tűnni a szüleidnek, hogy megszakadt a barátság. Kérdezni fogják az okát. Nehogy még te kamuzz a kis köcsög miatt, inkább mondd el minél hamarabb. Emiatt nem neked kell szégyenkezni.
2020. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!