Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még teljesen...

Szerintetek van még teljesen harmonikus,boldog házasság,vagy család,ahol soha semmilyen veszekedés nincsen,kiabálás?vagy csak nem tudnak az ismerősök,barátok róla?

Figyelt kérdés
Vagy ez már csak a mesében van?

2020. júl. 7. 15:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Javítás:Vagy.
2020. júl. 7. 15:08
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Szüleim így élnek 40 éve. Baráti társaságomban sajnos nincs.
2020. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Mi a titkuk?Elárulod?
2020. júl. 7. 15:11
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Harmonikus, boldog házasságok léteznek.

Vita és veszekedés nélküliek nem.

2020. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Persze vannak, amikor az egyik fél teljesen alárendeli magát a másiknak. A szüleim így élnek, mindenki irigyli a csodás házasságukat, tényleg soha egy hangos szót nem hallottam tőlük, de apámnak 40 éve kuss a neve. :(

Aki alkalmas erre, annak működhet, amúgy két külön ember nem fog feszültség nélkül élni évtizedekig.

2020. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves ötös,te írtad a kettes választ is,gondolom,igaz?
2020. júl. 7. 15:25
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

A veszekedés feloldható.

Nem attól lesz vmi harmonikus, hogy egy ideológiai rózsaszínű felhőben létezik. Attól harmonikus, hogy van minden benne mégis együtt vannak...


... Az eskü szövege szerint Jóban Rosszban.



Te csak jóban akarsz együtt lenni... az nem kicsit beteges.

2020. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én boldog házasságban élek, de nem a mesékben, hanem a valóságban, így bizony szoktunk veszekedni, sőt, kiabálni is. Az élet része. Az is, hogy kibékülünk.
2020. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Én a 4-essel értek egyet: egy valóban KIEGYENSÚLYOZOTT, boldog házasságban folyamatosan vannak nézeteltérések, sőt veszekedések is, de azokat fel lehet oldani, meg lehet beszélni, kompromisszumokat lehet kötni.


Ahol nincsen nézeteltérés, veszekedés, ott az eggyik fél nem mer szólni a problémák miatt; ez csak látszólagos boldogság, mégha ki is tart a másik mellett.

2020. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, a 2-es választ nem én írtam, véletlen egybeesés. :)
2020. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!