Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem elköltözött itthagyta...

Férjem elköltözött itthagyta a gyerekeknek a házat. A bíróságon váláskor kérhetek gyerektartást?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 19:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Igen!
2020. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Kérhetsz, csak nehogy a házat elvigye, hogy a fele az övé, és eladja legalább az ő részét. Elég rosszul járnál sztem. Bár nem tudom mennyit keres
2020. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Ha kérsz gyerektartást ő kérhet lakáshasználati díjat tőled. Szerintem bőven elég hogy lett egy háza a gyerekeidnek, az felér pár millió gyerektartással.
2020. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 qkker1 ***** válasza:
37%
Tehát, ha jól értem, kaptál egy házat, puszira, és még gyerektartást is akarsz? Van bőr az arcodon!
2020. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%
Miért mindig az ilyen gané pénzéhes nőknek jutnak a rendes tisztességes férfiak?
2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
4, a házat nem eheti meg a gyerek...
2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

#4: fél házat kapott. A gyerek meg az ove is.


Kérdező, mindenben a bíróság előtt allapudjatok meg, mert mondani bármit lehet. Ügyvéded legyen.

2020. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Azért ezzel vigyazzunk.apam is ezzel jott anno h itthagyta nekunk a házat. Ja a jo nagy adóssággal amit anyam egyedul fizetett. Aztan a felet ugyanugy kerte amikor eladtak..
2020. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Ja es mondanom sem kell a nevünkre nem került tesoimmal semmi. Szoval a nekünk hagyta itt..minden legyen lepapirozva. Ha nekik hagyta itt akkor az o részét papiron is irassatok át.
2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%

Én úgy gondolom, hogy a gyerektartást ól teljesen független az, hogy az apjuk mit hagyott nekik ott. Az hogy nem rakott benneteket az utcára, egy dolog. De ki tudja, hogy később nem e tart rá igényt. Mivel nem azt írtad, hogy neki adta a gyerekeknek.

Nem értek hozzá, de azt javaslom, hogy kérd a gyerektartást, mert a házat ígyis úgyis örökölhezik a gyerekek. Ha meg idő előtt elaja a férjed, akkor teljesen lenulláztéged is, meg a gyerekedet is.

2020. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!