Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum már egy hete nem szól...

Anyum már egy hete nem szól hozzám, levegőnek néz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csütörtökön még minden rendben volt, este is bezsélgettünk, röhögtünk meg minden normális volt, és péntek reggel óta nem szól hozzám, nemtudom mi okból, ha hozzám is szól akkor is bunkó hangnemmel... mit tegyek? ez nekem nagyon rosszul esik mert sose volt rossz a kapcsolatunk és ilyen sosem volt hogy nem szólt még hozzám.. levegönek tekint, hozzászolok , kérdezek és nem válaszol, elmegy mellettem.. pedig nem csináltam semmit sem.. mindent elmondok neki szóval nem titkolózom semmi.. miért csinálja ezt? mit tegyek hogy ulyra bezséljen velem? elöre is köszi!
2008. nov. 25. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt péntek reggel? Nem volt olyasmi, h mondtál valamit, amin megsértődött, akár olyan dolog is, amit más nem tartana sértőnek? Egyszerűen csak reggel felkeltél, jó reggelt kívántál neki és ő nem válaszolt? Gondold végig a reggeledet, miket csináltál?
2008. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Érzelmi-leki zsarolás. Jó gusztustalan anyád van. Ha teheted, költözz el és hagyd az ilyen moslék szarságot a francba egyedül, hadd fetrengjen a saját mocskába.
2008. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha törlitek is az ÉN véleményem, akkor is az ilyen ocsmány viselkedésű gusztustalan anyának sem nevezhető nőstényeknek csak az a sors szánható, hogy a gyermeke leszarja nagyívben, mert a saját jellemtelen gyengesége miatt zsarolja a saját kölykét!!!!!!!!!! ocsmány fajzat az ilyen! ÉN MÁR CSAK TUDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Az előző egy kissé nyersen fejezte ki magát, de lényegében igaza van. Én sem kedvelem az olyan embereket, akik nem képesek normális stílusban kommunikálni, ha valami problémájuk van velem. Az ilyeneknél csak az segít, ha úgy viselkedsz, hogy a végén neki legyen kényelmetlen, amit csinál. Csinálj úgy, mintha észre sem vennéd a negativitását, viselkedj úgy, mintha nálad minden a legnagyobb rendben lenne, mosolyogj, légy vidám, akkor majd rájön, hogy nem megy semmire a szótlan undokoskodásával, és talán előrukkol vele, hogy mi a fene baja van.
2008. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
: O)) csak azok a véleméyek vélemények, amik pozitívak és dajkálósak.....tipikus magyar agymosás.....igen ..ez a lány biztos megérdemli, mert rosszkislány volt hogy a szülőanyja rajta játsza kisded játékait...támogatást érdemel...csak pozitiv vleményt kell neki adni...hisz, ha végiggondolja az utolsó pár órát,csak az jöhet ki, hogy ő a rossz...anyuci meg egy szent
2008. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj, azért ilyen mocskot hogy lehet írni valakinek az anyukájáról???!!

Valamit tehettél, Kérdező, ami miatt anyukád kibukott! Gondold át, vagy kérdezd meg tőle szépen. Úgyis kiderül.

2008. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Figyu, azért a kérdező semmi olyat nem írt, amire ilyen durván kellett volna reagálni! Valószínűleg a saját anyáddal lehet bajod, de ilyen csúnyán hogy lehet beszélni, amikor azt se tudod, mi történt??!!

Lehet, hogy joggal van megsértődve az anyukája!

Nem az állt a kérdésben, hogy Anyuka egy mocskos szemétláda, aki elissza a fizetését, és üti veri a családját, mert akkor megérteném ezt a reakciót, de így nem.

2008. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: senki sem mondta, hogy anyuci szent, a lány meg nem hibázott semmit, de szerinted ez megfelelő viselkedés egy szülő, sőt akárki más részéről? Lehet, hogy a Marson nőttem fel, de nekem az a normális, hogy ha valakinek valami baja van, akkor az kinyitja a száját, és tisztázza a másikkal, nem duzzog. A durcáskodás nagyjából 3-4 éves korig elfogadható viselkedés.
2008. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Még annyit,( hogy, ha el tudod olvasni), hogy valószínúleg lelkibeteg. Aki érzelmileg zsarolja a saját gyerekét és kárt tesz annak lelkében akarattal, annál valami nem stimmel, ha tudatosul ez benne és elismeri, ha nem. Óriási, életre szóló sérüléseket tud így a saját gyerekének tenni az a szülő, aki nem figyel és csak a maga baját nézi és nem kommunikál. A kommunikáció mindennek az alapja. Most téged büntet...ez is egy kommunikáció....de önző....Esetleg beszélj apukáddal,vagy nagymamáddal, hogy mi lehet ez és mit lehetne tenni, mert ők ismerik nemcsak úgy, mint anya.
2008. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Közben voltak még válaszok, szóval mégsem az előzőnek, hanem annak, aki azzal a nagy vigyorgással kezdte.:)
2008. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!