Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közelebbi...

Hogyan kerüljek közelebbi kapcsolatba vele?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal,akinek rendkívül fontos a család!Ez tök jó dolog,viszont van egy 26 éves bátyja,akivel egyszerűen nem tudom,hogy hogy kerülhetnék közeli kapcsolatba!Szeretnék beilleszkedni a családjába, ami eddig sikerült is a bátyját leszámítva!Elég sűrűn találkozunk,és egyszerűen nem tudok vele miről beszélgetni!Tipikus macho,akit csak a nők érdekelnek, és eléggé "használja" embertársait!Van valami ötletetek,hogy miről beszélgessek vele vagy ilyesmi?Odáig már eljutottunk,hogy felvett msn-en,de csak azért mert kérdezni akart valamit anyukámtól a szakmájával kapcsolatban!Azóta se beszéltünk...Tényleg nagyon szeretnék jó viszonyba lenni vele,hogy egy esetleges családi eseményen ne úgy üljünk egymással szembe,mint 2 vadidegen!Tudom,hogy nem vele kellene foglalkoznom,de én mégis szeretnék vele baráti viszonyt! Köszönöm a segítséget!
2008. nov. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tetszik neked a bátyus.... Nem tudom miért, de én ezt olvastam a sorok között. Bocs, ha tévedek...:)
2008. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy!Szó sincs ilyesmiről!Egyszerűen csak örülnék egy baráti viszonynak,mert sokszor találkozunk,és kellemetlen,hogy 2 szót nem beszélünk!
2008. nov. 25. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem ertem, miert annyira fontos ez neked. Es hogyhogy sokszor talalkoztok? Hat nem a tesojaval jarsz?

Kulonben teljesen atlagos dolgokrol beszelgess vele, ugy mint akarmelyik masik pasival. Ha pedig nem tud o sem szolni hozzad, nincs tema, akkor valoszinu egy ures csavo, igazi macho, ahogy irtad.

De szerintem is tetszeni akarsz neki!

2008. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb módja annak, hogy remek beszélgetőpartber legyél, nem a beszéd, hanem a kérdezés. Kérdezz, kérdezz, kérdezz. Mit dolgozik, hol, milyen időbeosztásban, kik a kollégái, kikkel jön ki és miért, mik a hobbijai, miért azok a hobbijai, volt-e moziban mostanában, milyen volt a gyerekkora, mi van a szerelmi életével stb.

De ha nagyon görcsösen akarsz jó viszonyt, az általában balul sül el, mert nem szívből jön.

2008. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen sokszor találkozom vele, heti többször is,mert a barátommal egy lépcsőházban lakik, sok a családi esemény,összejövetel!És még egyszer hangsúlyozom, hogy NEM AKAROK TŐLE SEMMIT!Imádom a páromat és SENKIRE nem cserélném le,főleg nem a tesójára! Nem értem,hogy miért kell támadni!? Tudom,hogy a barátomnak nagyon fontos a családja,és szeretnék neki azzal imponálni,hogy én is családtagként viselkedek,de így nehéz!Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm szépen a hasznos választ!:)
2008. nov. 25. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Neked EZ támadás volt...?? Hm... No comment.
2008. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,mert miért kell azt feltételezni rólam,hogy ki akarok kezdeni a barátom bátyjával!Nem ilyen nő vagyok!És ez sértő dolog!
2008. nov. 27. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem támadás volt! Nagyon érzékeny vagy, egyszerűen csak úgy tűnt ki a levélből, - jobban mondva, nekem és még egy személynek úgy tűnt ki... Nem kérek bocsánatot, mert egyáltalán nem sértettelek meg, nem is ismerlek. De örülök annak, hogy nem ismerlek, mert nagyon kényes vagy. És talán ezért nem csíp téged a barátod tesója.
2008. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem érzékeny vagyok,egyszerűen nem vagyok olyan lány,mint amilyennek gondoltok!És nem értem,hogy miért kell rögtön ezzel jönni!Ha az lenne a gondom,akkor úgy fogalmaztam volna,hogy "össze akarok jönni a párom bátyjával,mit tegyek?"!De nem ez a helyzet!Szóval,ha tudtok értelmes tanácsot adni,azt megköszönöm, de nem kell rögtön ilyen dolgokat feltételezni,mert nem erről szól ez az oldal!És különben is világosan leírtam,hogy imádom a párom,és a kedvében szeretnék járni azzal,hogy teljesen beilleszkedek a családjába!Nem értem,hogy ezen mi félreérthető van!?De köszönöm,majd legközelebb odafigyelek,hogy mindent nagybetűvel írjak,hogy még véletlenül se legyen félreérthető!
2008. nov. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!