Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak/nők, akik...

Azok a férfiak/nők, akik elváltak, elhagyták a korábbi kapcsolatukat, házastársukat és gyerekeiket egy másik fél miatt. Mennyi időre volt szükségetek ahhoz, hogy ezt meglépjétek? Az elhagyott fél hogyan viselte ezt el?

Figyelt kérdés
Nem is sejtette, hogy van másik fél a dologban? Milyen most a kapcsolatotok az új párotokkal, megérte elhagyni érte az előző kapcsolatod, gyerekeidet?

2020. júl. 20. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Ezt a kérdést szerintem annak tedd fel, aki miatt nyitottad ezt a kérdést-privát.


:)


https://www.youtube.com/watch?v=v2Kk5IG2b8E

2020. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Én csak mint kívülálló szólnék hozzá, én személy szerint a tiszta dolgok híve vagyok, ha nem működik a házasság, előbb váljanak el és utána keressenek mást, de gondolom mikor valaki otthagyja a családját egy másik személy miatt akkor valószínű abban a házasságban már nem volt boldog, így nyilván neki megérte
2020. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
megérte?
2023. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!