Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészséges egy...

Szerintetek ez egészséges egy kapcsolatra nézne ?

Figyelt kérdés
A barátommal mèg itt lakunk a szüleinél, de van 3kisgyermeke nekem mèg nincs..szoval es minden hétvégén jönnek.már hètközben is ittvannak,a barátom csak hetvegen van itthon mert meszze dolgozik.de ha itthon van akkor a gyerekek is velünk alszanak.ritka ha van egy szabad napunk.

#Kapcsolat#gyerekek#szabadido#
2020. júl. 26. 17:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
A kisgyerekes pasi ezzel jár. Teljesen normális hogy ő is meg a szülei is igénylik a gyerekek társaságát, sőt.
2020. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A gyerek már elmúltak 9evesek.csak ugy irtam h kisgyerekek.
2020. júl. 26. 17:40
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

*1es: Nem , nem ezzel jár a kisgyerekes pasi... Attól mert van pár "igénytelen" férfi, még nem mindenki ilyen.


Az lenne normális ha a párod felfogná hogy egy kapcsolatban (főleg egy ilyenben), szükség van arra hogy gyerekek nélkül időt tudjatok együtt tölteni! Ez egy teljesen normális igény.

Én is szeretem a gyerekeim , de attól még nem csak velük töltenék időt, hanem a párommal is kettesben.

Ha ö ezt nem tudja felfogni , nem fog működni a kapcsolat.

beszéld meg vele szerintem hogy igényed van a kettesben töltött időre. Ha jó fej akkor megérti, ha nem akkor meg ott a kezedben a döntés hogy merre tovább

2020. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Már megint csak én nem értem a kérdést, igaz?
2020. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy mekkora ágyatok van ahol 2 felnőtt meg 3 9+os gyerek elfér?
2020. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Remélem már nem sokára költözünk.Ha ugy van h most miènk a hetvege akkor csak ugy se szo Se beszéd jönnek az apjuk tudta nélkül.nem szolnak senkinek..az egyik a mamájával
2020. júl. 26. 23:43
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező!

Amúgy elolvastad a hozzászólók kérdéseit? Csak mert az utolsó kommenteddel olyanokra válaszoltál,amit senki nem kérdezett😃 Amúgy az hogy költöztök mért is lényeges infó? Nagyon nagy zagyvaságokat tudsz te is írni, aztán majd csodálkozol mikor lehurrognak. Nem értem sokszor amúgy aki ide ír mért nem tudja normálisan tömören, érthetően leírni a sztorit úgy hogy más is értse. Sokan úgy írtok ide mintha ezer éves ismerősökkel beszélgetnétek aki ismeri a helyzeteteket😃

2020. júl. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus, 3 gyereke van?? És elhagyta őket? Ja, nem, mert neked kell velük időt tölteni. Milyen viszonyban vagytok? Egyébként nem, nem egészséges, kellene a francnak 3 gyerekes pasi, amikor nem is te vállaltad a gyerekeket. Ha gyerek van, nincs válás. Kihez mennek oda egyébként, nagyihoz? Bátor vagy, hogy bevállaltad őket te is. Nekem az is fura, hogy párodnak nincs igénye, hogy veled legyen egy délutánt legalább. Így, meg hogy nincs otthon hétközben, borítékolható az elidegenedés.
2020. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Jah amúgy meg azért a 3 gyerek az tényleg durva. Még azt mondom manapság egy gyerek még lehet véletlen vagy baki is, de 3 az tuti nem, ott azért biztos nyomós oka volt hogy elváltak
2020. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eredetileg az anyjukkal vannak.meg van adva azaz ido h mikor jöhetnek.de mostanaban sokat vannak itt.A párom nem zavarhatja el őket .Nem hagyta el őket attol függetlenül foglalkozik velük.azert irtam h nemsk.költözünk mert akkor külön szobájuk lesz. De addig amikor itt vannak velük alszunk.igen a párom szeretne velem is időt tölteni.de ritka ahogy irtam is mert váratlanul jönnek.az anyjuk ide küldi őket.csak kiváncsi voltam h ez jo e vagy sem.hogy valaki volt e már ilyen helyzetbe, meddig bírta.
2020. júl. 27. 12:24
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!