Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, hogy éreznéd...

Mit tennél, hogy éreznéd magad, ha az apád vagy anyukád ezt mondaná? "Huszonévesen már nem foglak kritizálni, mert addigra változol, érettebb leszel és belátod, hogy mindenben igazam van." 19/l

Figyelt kérdés

A minden alatt mindent értek. A törött pohár katasztrófa, mert az odafigyelés hiánya, és az odafigyelés hiányából történnek balesetek, én meg láthatóan belexarok az egészbe (egy 250 Ff-s pohár miatt). Nem veszek külön melegítőt és pulcsit a kutyasétához, csak akkor öltözök át előtte, ha világosban vagyok. Apám szerint, majd amikor saját magam fogom keresni a pénzemet, meglátjuk, akkor is ennyire belexarok e az egészbe, és ha igen, azt nagyon fogja sajnálni (mert bármi történhet, piszkos lehet a ruha, elszakadhat, stb). Tehetséges van a téli cipők talpának leszedéséhez, pedig semmi különöset nem csinálok, erre is az előbbit mondja. Valaki csálén parkolt le, biztos nő volt, mert a férfiak között is sokan nem írom le mik, de ők nem csálén parkolnak. Más a véleményem, merthogy nem látta a kocsi tulaját, erre mondja nekem, hogy "igen, mert te és a nagy élettapasztalatod". Rengeteg mindenre ezt mondja, én és a nagy élettapasztalatom, persze cinikusan. Két kutya van, én seprek és takarítok a lakásban. Előadást tart nekem arról, hogy én rosszul seprek és hogyan kellene jól csinálnom, közben a két kutya miatt naponta legalább 10x átszaladok a söprűvel a lakáson, és nem is olyan vészes, mint azt ő mondja (undorban én se szeretek élni). Olyan hülyeség, hogy mások előtt nem eszek (utcán próbálja a számba nyomni a lángos kis darabkáját, hogy kóstoljam meg, és finom, de a lényeget nem érti. Minek vagyok ennyire nagylelkű az idegenekkel (főleg kutyások, futtatóban, mert jutalomfalatot adok), miközben nekem soha semmit nem adtak vagy tettek.


És a többi millió dolog.


Nemrég jöttem rá arra is, hogy azért, mert óvodáskorom óta azt mondja, hogy hamar bekövetkező halála után egyedül leszek a világban és senkire nem számíthatok, senki nem fog segíteni, teljesen paráztam, hogy nekem végem lesz, közben meg nem, mert még ha az elején nehézkesen, megoldanám.


Plusz, szerinte csak a hasznomra válik a kritizálása, mert így a hibáimat észreveszem és próbálom kijavítani. Aha, csodás, csak éppen én utálom, hogy szóra sem hajlandó abbahagyni, mert szerinte az ő halála után nekem sanyarú életem lesz.


2020. júl. 28. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

"Mit tennél, hogy éreznéd magad, ha az apád vagy anyukád ezt mondaná? "Huszonévesen már nem foglak kritizálni"

Nem hinném el.

2020. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Figyi, szerzz magadnak barátot, barátnőt, akárkit, mert nagyon unalmas már, hogy pár naponta a törött pohár miatt rinyálsz itt.
2020. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Várnám a 20. szülinapom.
2020. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Kezdj el dolgozni és minél előbb költözz el, ha megteheted! Ez nem normális, hogy apukád ennyire kritizál, hiába jó szándékkal teszi. Az életed tőled függ, hogy "sanyarú" lesz-e miután elhunyt, ha szerzel magadnak egy barátot ugyanolyan boldog életet élhetsz mint bárki más.
2020. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Én sem hiszem, hogy ez később változni fog, mivel ő lényegében csak akkor nem fog kritizálni ha teljesen egyet értesz vele, és ha ez huszonéves korodban nem következik be ugyanúgy kritizálni fog. Utolsó voltam
2020. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Olyan unalmasak vagytok, folyton ezekkel a gyerekes hisztériákkal jöttök, ontjátok magatokból a siralmat ilyen hülyeségek miatt, hogy pohár, meg pulcsi. Menjél és csinálj valami értelmeset, dolgozzál, 19 éves vagy nem 12, szedd már össze magad!
2020. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%

Ezt az első részt nézd meg, mert itt van az apádhoz hasonló férfiak összes ismertetője:D Csak egyre vigyázz, hogy ne nyeríts fel ha meglátod, mert vérig fog sértődni:DD


[link]

2020. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

törött pohár katasztrófa, mert az odafigyelés hiánya, és az odafigyelés hiányából történnek balesetek, én meg láthatóan belexarok az egészbe (egy 250 Ff-s pohár miatt). Nem veszek külön melegítőt és pulcsit a kutyasétához, csak akkor öltözök át előtte, ha világosban vagyo



Na ez mindent elmond rólad.

Szegeny apad.

2020. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Miért vannak ennyire lepontozva a válaszok?
2020. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
A papa biztos olvasta a válaszokat és nagyon nem tetszett neki:D
2020. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!