Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk ebben a helyzetben?

Mit tehetnénk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött minden hogy a szüleink elváltak. Apánk lejjebb adta a szintet nők terén, mondván hogy “a szép megcsalja.” Először összejött egy nála rosszabbul kinéző nővel, aki azt mondogatta hogy megöli magát ha elhagyja meg leakart ugrani a hídról.. Apánk amúgy 51 éves és a nő is hasonló korosztály. Aztán végül megszabadult tőle anélkül hogy megölte volna magát.

Utána megint összejött egy ronda nővel, aki elmondása szerint normális..

Megadtuk az esélyt neki, elmentünk kirándulni meg ilyenek.. aztán nem volt nekünk szimpatikus mert amúgy egy tök hülye ember és állandóan okoskodik.. Megmondtunk apánknak hogy mi nem akarunk vele többet találkozni és hogy ne hozza ide, mert nagyon nem bírjuk. Mi nem is foglalkoztunk vele, de ő állandóan csinálta a feszültséget. Irogatott nekünk, hogy apa majd miattunk fog magával valamit csinálni. Azt mondogatja másoknak, hogy mi koszosak vagyunk, hogy én kövér vagyok és egész nap alszom (ami nem igaz, nem vagyok vékony de kövér sem és nem alszom egész nap, mivel anyánk elment így én vettem át a helyét, én főzők, mosok, takarítok szóval a háztartást én viszem.) Az öcsémet is elmondta minden butának és ráadásul még apánkat is. Mert hogy ő ott eszik nála és mindig 2x merít, ő rakja neki a kaját munkába és csak 20ezret ad mert mi nem tudunk főzni és hogy ő jár haza hogy főzzön.. meg mindig csak alszik, nem segít semmi.

Ebből semmi nem igaz. Apánk úgy döntött hogy nèha hazajön látogatóba, én nem tehetek róla hogy nem rak magának kaját és nem egyszer volt olyan hogy főztem de ő nem evett. Mindig szoktam főzni, csak akkor nem ha egyedül vagyok. Apánk meg az a fajta ember aki soha nem nyugszik, mindig kitalál magának valami munkát.

A lényeg hogy ilyeneket mondogat rólunk és nem értjük hogy apánk miért van vele, teljesen megromlott a kapcsolatunk, nem jó hatással van rá ez a boszorkány, ellenünk fordítja.

Már nagyon sokan mondták hogy ha valaki így beszélne a gyerekeiről akkor már nem lenne a párja és ez a normális, de apánk valamiért nem így látja.

Felnőttek vagyunk amúgy, de az öcsémnek szüksége lenne rá, ő 11 éves volt mikor anyánk elhagyott minket, megviselte és most az apja is leszarja, pszichológushoz is kellett mennie. Tartani akarnánk a kapcsolatot vele, de én pl csak pár szót beszélek vele, annyira megromlott a kapcsolatunk.

Szóval a kérdésem hogy mit tegyünk? A nőt nem tudjuk eltávolítani, mert egy kullancs, de elviselni nem tudjuk. Apa meg nem hallgat senkire, pedig eddig a nőveremre szokott. Nem tudunk beszélni a fejével és nem akarom azt se hogy ezt kelljen hallgatnunk, mert nem vagyunk kíváncsiak rá.


2020. júl. 28. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a helyzetben? Fogalmazd meg értelmesen a kérdést.
2020. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És mi is a "helyzet"? Én nem látok gondot, csak annyit, hogy nem kedvelitek.
2020. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 “ Irogatott nekünk, hogy apa majd miattunk fog magával valamit csinálni. Azt mondogatja másoknak, hogy mi koszosak vagyunk”

Szóval nem száll le rólunk.

2020. júl. 28. 20:57
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor ti hol laktok ha aputok külön az új nővel?
2020. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi itt lakunk ahol kiskorunkban is. Apa is itt lakik, csak nagyon ritkán jön haza.
2020. júl. 28. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
hol írogatott? facebook? ha igen, miért nem tiltod/törlöd
2020. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs facebookom. A testvéremnek írt és letiltotta. De most egy idegen nő írt neki hogy miket mond rólunk.
2020. júl. 28. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

kicsike, meg kell tanulni lecarni azt, amit mások mondanak. a nő azért dumálgat rólatok, mert addig se kell a saját vacak életével foglalkozni


apád meg felnőtt. ha eszik, akkor eszik. ha nem eszik, úgy is jó...

2020. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is az a legnagyobb baj hogy mit beszél másoknak, hanem hogy apánknak is mondja hogy szerinte milyen szarok vagyunk, ő meg szinte egyet is ért vele és nem zavarja hogy miket mond a gyerekeiről. Ellenünk akarja fordítani, valamennyire már sikerült is neki mert nagyon megromlott a kapcsolatunk vele. Eddig csak rólunk beszélt így, de most őt is kibeszéli, hogy nem segít neki semmit, mindig csak alszik, mindig kétszer szed kaját és hogy csak 20ezret ad neki és az kevés. Úgy tűnik hogy ez nem zavarja apánkat és még mindig vele marad, de teljesen rossz irányba viszi. Mi nem akarunk apánkkal rosszban lenni és tenni akarunk valamit, hogy ez a “nő” ne legyen az életében.
2020. júl. 28. 21:56
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
én értelek-megértelek, de ebbe ne avatkozzál bele. szerintem. majd apád is rájön előbb-utóbb, hogy milyen alak. és ott hagyja. vagy ha nem, az se a ti problémátok lesz. szokták mondani, hogy mindenki olyan rózsát szagol, amit tépett
2020. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!