Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy (közeli) rokon a saját...

Ha egy (közeli) rokon a saját sikertelenségéért engem okol, azzal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Apukám testvére.

Ő 45 éves, én 24 vagyok. Tehát még azt sem lehet mondani, hogy elvettem volna előle a lehetőséget bármilyen esetben, hiszen teljesen más életszakaszban vagyunk. Mégis sokszor beszól, megjegyzéseket tesz rám olyan dolgok miatt, amikről szerintem én egyáltalán nem tehetek.


Mondtam már neki, hogyha van valami konkrét baja, azt mondja meg, de mondta akkor, hogy nincsen semmi, csak zavarja az élet igazságtalansága. Na köszi, akkor én ezzel mit csináljak?


2020. aug. 7. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tartsd vele a kapcsolatot. Mérgező egy rokon lehet...
2020. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, valószínűleg ilyen típus. Nem te vagy az egyetlen, akivel ezt csinálja. Engedd el a füled mellett!
2020. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztára mint az én nagynéném.

Igazából ő is 45 éves kora körül hülyült meg, akkor kezdett irigy és féltékeny lenni (amikor megszereztem a diplomámat és elhelyezkedtem egy jó állásba). Akkor ismertem meg a későbbi férjemet is.

Én aztán megszakítottam vele a kapcsolatot, már 15 éve nem beszélünk, jobb nélküle az életem.

2020. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla féltékenység, amiért neked már ilyen fiatalon nagyobb sikerélményed van, mint neki valaha eddigi életében. Tipikus gusztustalan toxikus viselkedés, szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2020. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagynenem ilyen. Szinte meg tudna olni. Csunyanak tartotta magat mindig, sulyos komplexusai vannak, es minden partnerenek a labtorloje volt. De o provokalta, meg martirkodott. Gyulol a szepsegemert, meg azert, mert a ferjem nagyon szepen banik velem. Engem parazitanak nevez, bar nincs ra indoka. Minden kapcsolatot reszemrol lezartam vele, de Facebookon szart kavar rokonaimnal.

Tobbet nem tehetek, ilyen.

2020. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni az ilyen rokont. Megéri, kipróbáltam.
2020. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondj csak neki: látom, savanyú a szőlő.
2020. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TR75 ***** válasza:
100%

Nem okol téged. Irigy rád. Nem ugyanaz a kettő.

És valóban, ritkítsd vele a találkozásokat, és jó napot.

2020. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lemerem fogadni, hogy ezek akik irigykednek a másikra, még véletlenül sem azzal foglalkoznának, hogy nekik is jobb életük legyen. Minek? Irigykedni könnyebb!
2020. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!