Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi a legrosszabb?

Szerinted mi a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Ha valaki...

2020. aug. 8. 06:05
A kérdező szavazást indított:
Elválik.
Megözvegyül.
Nem köt házasságot.
100 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Van egy film: A sors útjai útjai, és benne egy csodálatos jelenet, amit Kathrin Hepburn mond: Férjnél vagyok, bár a férjem több mint 20 éve meghalt:) Sose felejtem el.
2020. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

[link]


39:00 perctől

2020. aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Egy bizonyos év után a megözvegyülés.

X év után egy test, egy lélek lesztek.

Mi 30 éve vagyunk együtt. Remélem lesz még 20 - 30. Szinte egyek vagyunk.

2020. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Erre nem lehet egyértelmű választ adni!

1. Ha boldog házasságban vagy, akkor, akkor az “özvegyülés“

2. Ha valaki igényli a szeretetet, kapcsolatot, de nem találja, akkor a “nem kör házasságot”

3. Ha egyoldalúak az érzelmek, pl egyik szerelmes, a másik válni akar, akkor az elsőnek a “válás” a rossz

2020. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mindig az, ami az adott szemelynek a legrosszabb.

Elvileg a halál a legszörnyűbb, de sosem lehet tudni, hogy miylen volt az a kapcsolat, ahol az egyik elhunyt. Lehet ez akár megváltás is... Ismeretségi körben épp válni készültek, amikor a feleség meghalt autóbalesetben.

2020. aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha házasságot köt.
2020. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az özvegység. Mert ott két ember egymásra talált, gondolom szerették is egymást és ez a szeretet szakad meg egyikük halálával. Elválni az válik akinek megromlott a kapcsolata. Nem házasodik akinek nincs kivel. Azonban ez az állapot változhat, mert életben van. Ha meghal a párunk az a legrosszabb.

Nekem a párom azt mondta, ami azóta is könnyeket csal a szemembe ha rá gondolok: reméli én halok meg előbb (nyilván nem mostanában), mert nem akarja hogy szomorú legyek ha ő elmegy és én egyedül maradok 😞

2020. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!