Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mondja én csak egy kidobott...

Az mondja én csak egy kidobott lúzer exférj vagyok?Gúnyt űz belőlem?Vajon miért?

Figyelt kérdés
Volt egy feleségem,tavaly márciusban váltunk el,7 évig voltunk együtt, abból 2 év házasság,gyerekünk nem volt ő nem akart én igen.A végén nem működött már,végül ő állt elő azzal,váljunk el.Pár hónap alatt túl tettem magam rajta,nem mondom,hogy nem viselt meg,de úgy voltam vele,nem fogom nyalogatni a sebem, fiatal vagyok élem az életem és keresem tovább a párom.Majd tavaly augusztusban, megismerkedtem a mostani párommal.Minden ok volt úgy tűnt, egyszer csak elkezdett féltékeny lenni az ex feleségemre, minden ok nélkül.Soha de soha nem adtam rá okot,nem beszélek az exel amióta elváltunk,már egyáltalán nem érdekel,nem keresem,ő se engem.Nem tudom, miért de olyan szinten ideges rá,soha nem találkoztak,én nem beszélek róla, minden vele kapcsolatos dolgot kidobtam és teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,már nem érdekel ő.Azt nem tudom e,hogy volt valakije,azért akart e elválni azt nem tudom,de már nem is érdekel.A mostani párom elkezdett az exemmel sértegetni,hogy hogyan nézett ki, milyen ronda, hogyan tudtam vele lenni,én csak egy kidobott lúzer,exférj vagyok,már ilyet is a fejemhez vágott.Nem értem a részéről ezt a dühöt,az exem nem akar nekünk ártani,ismerem annyira.Nem zaklat engem,nem hívogat,én sem őt,nem érdekel,és én sem őt.A Facebookon nincs közös képünk stb.Én tényleg a mostani páromat szeretem, sokkal több dolgot megteszek érte mint az exemért,de még is azt kell heti vagy napi szinten,hogy bezzeg a ronda exed,bezzeg őt ide meg oda vitted.Nem értem...
2020. aug. 9. 06:11
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, ha most ilyen, akkor később is ez lesz... De ha fiatal vagy még, akkor nem baj, mert kereshetsz mást. Lehet jobban szereted, mint a volt feleséged, de ezt szerintem egy életen át megkapnád...
2020. aug. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:

ma 06:15


Jó de vajon miért kapom ezt?Nem adok és soha nem is adtam rá okot.Nem fényeztem soha az exem,nem beszélek róla, tényleg nem érdekel.Olyanokat mond,csak azért vagyok vele,mert az exem lelépett és ő csak pótlék!De ez nem igaz, szeretem,az exem fele ennyi mindent nem kapott meg mint ő,se lelkileg se úgy ha az anyagiakat nézzük.Rengeteg helyre elviszem,mindig utazunk, megyünk nincs unalmas életünk.

2020. aug. 9. 06:21
 3/58 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mire gyanakodnék? Másfelé húz, szakítani akar veled, de ezért téged akar hibáztatni. Nem is biztos, hogy tudatosan csinálja. A tévedés jogát fenntartom.
2020. aug. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

ma 06:23


Erre már én is gondoltam,lehet van benne valami.

2020. aug. 9. 06:34
 5/58 anonim ***** válasza:
99%

Sose lehet tudni. Lehet neki is volt egy ronda válása elötted, csak titkolja és a buta fejecskéjébe vett valami badarságot. Szeretethiány vagy mi. Úgy tűnik nem tudja értékelni azt amit adsz neki.


Dobd ki a fenébe, ez a nő később csak rosszabb lesz. Majd akkor pasizzon a szentem, ha a saját lelki világát helyre tette.

2020. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
Meg akar szabadulni toled a no. Nincs mire ugorjon, hat az ex is megteszi. Lepj tovabb.
2020. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
89%
Az ajtó amit azért piszkál,mert ki akar menni én kinyitnám neki...
2020. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem viszont az a baja, hogy az exed elvetted feleségül, őt pedig meg se kérted.

De azt kétszer gondold meg, hogy egy ilyen agresszív hisztérikával össze akarod-e kötni az életed! Nagyon rossz jel, ha így kezeli a problémákat, és nem tudjátok őszintén megbeszélni, hogy mi bántja.

2020. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom, felejtsd el ezt a hisztis pcsát, és keress egy normális nőt. Ne bonyolítsd az életed. Ha elkezdett rajtad gúnyolódni, és folyamatosan az exeddel piszkál, ezt nem fogja elhagyni, már így marad. Hogy mi baja, van, vagy miért csinálja? Ki tudja!? Nőként sem tudom megérteni ezt a sok nyomorult nőt, aki nem tudja kibökni mi a szar baja van, hanem csak puffog, célozgat, eszi a másik életét, hátha majd kitalálja. Szabadulj meg tőle.
2020. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim válasza:
84%
Megbotlott, most meg próbál keresni rajtad fogást, de te patyolat vagy, így az exeddel csesztet. Infantilis kis hülye nő, nem tud eléd állni, hogy figyu félrementem szakítani akarok/beszéljük meg. Most azt játssza, hogy csökkentse a bűntudatát, hogy kiherél téged.
2020. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!